Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Hradci Králové

Už zítra čeká Armu utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Hradci Králové. Máme pro vás organizační informace k utkání.
Vstupenky online
Nestůjte ve frontě u pokladen! Kupte si vstupenku online a projděte pohodlně branami Městského stadionu! Vstupenky si můžete koupit zde.

Vstup na Městský stadion a občerstvení
Na utkání budou otevřeny vchody A2 a A3. Na hlavní tribuně bude otevřeno občerstvení v levé části tribuny, které bude posílené pro rychlé odbavení fanoušků. Podél hlavní tribuny budou otevřeny tři pokladny, čtvrtá bude otevřená z Vinařské ulice. Občerstvení pro protilehlou tribunu se nachází v buňkovišti.

Novinky ve fanshopu
Do fanshopu se vrátily čelenky a čepice. Nově jsme rozšířili také nabídku klubových šál.

Sponzorská vstupenka
I na utkání proti Hradci Králové máte možnost soutěžit se Sponzorskou vstupenkou. Vstupenku v nominální hodnotě 100 Kč si můžete zakoupit na pokladnách Městského stadionu, pomoci Armě a zároveň se tak přihlásit do soutěže o hodnotné ceny. Pozor! Pokud se chcete zapojit do soutěže, je třeba projít se Sponzorskou vstupenkou turniketem Městského stadionu! Jaké ceny můžete vyhrát tentokrát, se můžete podívat zde.

Těšíme se na vás, přijďte na Armu!
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital