Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Vítkovicím

Je to tady. Po více než měsíci se fanoušci dočkají fotbalu v Ústí nad Labem. Na Městský stadion přijedou v rámci dohrávky 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Vítkovice. Utkání se hraje netradičně od 17:30! Máme pro vás organizační informace k utkání.

Vstupenky online

Nestůjte ve frontě u pokladen! Kupte si vstupenku online a projděte pohodlně branami Městského stadionu! Vstupenky si můžete koupit zde.

Vstup na Městský stadion a občerstvení
Na utkání budou otevřeny vchody A2 a A3. Na hlavní tribuně bude otevřeno občerstvení v levé části tribuny, které bude posílené pro rychlé odbavení fanoušků. Podél hlavní tribuny budou otevřeny tři pokladny, čtvrtá bude otevřená z Vinařské ulice. Občerstvení pro protilehlou tribunu se nachází v buňkovišti.

Novinky ve fanshopu
Jak jste si mohli všimnout na posledním domácím utkání proti Brnu, fanshop se nově nachází v prostorách Zákaznického centra a zítra tomu nebude jinak! Nově si ve fanshopu můžete zakoupit osušky, nášivky či produkty od společnosti Joma. O nových produktech ve fanshopu jsme informovali zde. Fanshop bude otevřený i po zápase!

Blahopřání p. Enhertovi
Autor publikace „Arma do toho“ Stanislav Enhert oslavil 17. 9. 2018 úctyhodné devadesáté narozeniny. Před utkáním s Vítkovicemi popřeje vedení klubu panu Enhertovi k jeho velkému výročí. Přijďte včas do ochozů Městského stadionu a poděkujte ústecké legendě!

Sponzorská vstupenka
I na utkání proti Vítkovicím máte možnost soutěžit se Sponzorskou vstupenkou. Vstupenku v nominální hodnotě 100 Kč si můžete zakoupit na pokladnách Městského stadionu, pomoci Armě a zároveň se tak přihlásit do soutěže o hodnotné ceny. Pozor! Pokud se chcete zapojit do soutěže, je třeba projít se Sponzorskou vstupenkou turniketem Městského stadionu! Jaké ceny můžete vyhrát tentokrát, se můžete podívat zde.

Nástup dětí s hráči
Těšit se můžete i na doprovod hráčů dětmi. Tentokrát se na Městském stadionu představí přípravka týmu TJ Mojžíř.