Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Vlašimi

Fotbalové jaro začíná! V prvním domácím zápase se Arma už zítra střetne s Vlašimí. Máme pro vás organizační informace k utkání 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
Vstup na Městský stadion a občerstvení
Na prvním utkání jara se otevřou čtyři pokladny. První u parkoviště z ulice Masarykova, dvě pokladny uprostřed hlavní tribuny a také pokladna ve Vinařské ulici. Podobně jsou na tom také vchody, otevře se vchod na levé straně tribuny u již zmíněného parkoviště, levý a pravý vchod na středu hlavní tribuny a vchod z Vinařské ulice. Občerstvení bude otevřené v levé části hlavní tribuny a tradičně také v buňkovišti. Plánek Městského stadionu najdete zde.

Brány Městského stadionu se otevřou hodinu před zápasem, tedy v 17:00.

Vstupenky online
Nestůjte frontu u pokladen! Kupte si vstupenku online, naskenujte kód a buďte na tribunách Městského stadionu rychle a pohodlně! Vstupenky online si můžete koupit zde.

Soutěže
Jako již tradičně se můžete těšit na divácké soutěže. Jaké ceny na vás čekají v soutěži se Sponzorskou vstupenkou se můžete podívat zde.

Fanshop
Před zápasem a také po zápase bude otevřený fanshop, ve kterém najdete veškeré vybavení pro fandění! Dresy, šály, kšiltovky a další! Mezi novinkami na vás čekají například povlak na polštář nebo magnet!

První domácí zápas je tady! Přijďte na Armu!