Organizační pokyny pro utkání se Slavií Praha

Pohárové utkání se Slavií Praha se blíží a my pro Vás přinášíme první organizační informace k tomuto duelu.
Utkání má stanovený výkop v úterý 22.9. na 18:00 a pokladny otevřou své brány 2 hodiny před utkáním. Připomínáme také, že už nyní běží předprodej na toto utkání a to v Café In v OC Forum a na stadionu FK Ústí nad Labem

Další změnou oproti normálním mistrovským zápasům je fakt, že celá malá tribuna a strana naproti hlavní tribuně, bude vyhrazena fanouškům SK Slavia Praha s tím, že do sektoru mohou také Ústečtí fanoušci pražské Slavie.

Na utkání samozřejmě platí permanentní i volné vstupenky. Příslušníci klubu mají vstup na utkání rovněž zdarma, ale musí využít vchodu A1, kde budou nasměrováni na boční ochoz. Podmínkou je rovněž klubové oblečení. Ženy, děti do 15 let a ZTP s jednou osobou (po předložení průkazu) mají vstup zdarma.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.