Partnerem pátečního utkání bude společnost mcompanies.cz

Partnerem pátečního utkání proti Vyšehradu bude společnost mcompanies.cz, dodavatel značky SELECT!
mcompanies.cz zastřešuje společnosti zabývající se maloobchodnim, velkoobchodním a internetovým prodejem předních evropských značek textilu, obuvi a sportovního vybavení. Naše firmy mají dlouhou historii a již od roku 1993 se snažíme nabízet našim zákazníkům ty nejlepší a neokoukané zahraniční produkty. Od roku 1993 jsme byli u počátku rozvoje několika, v dnešní době, velmi známých značek na českém a slovenském trhu.
 
Pro Českou Republiku, Slovensko, Polsko, Německo a Rumunsko jsme odpovědní za značky SELECT, TBS, NorthlandProfessional, Be Only a Looke. S našimi dodavateli zajištujeme také zakázkovou výrobu produktů pro obchodní řetězce, značky a provozujeme internetové obchody Looke.cz, mcompanies.cz a sgsport.cz


 
SELECT
V roce 1945 dánský brankář Eigil Nielsen navrhl svůj první fotbalový míč, a tak se začala psát historie celosvětově proslulé značky SELECT. Že je sousloví míče SELECT pojmem, dokazuje fakt, že s fotbalovými, futsalovými a házenkářskými míči trénují nejlepší kluby světa a používají se také při řadě významných soutěží. Sortiment značky SELECT zdaleka nezahrnuje jen míče. Vysokou kvalitou si můžete být jisti i u bandáží, brankářských rukavic (u nás například Milan Heča - AC Sparta Praha, Vilém Fendrich - SFC Opava ), tréninkových pomůcek, batohů, tašek, tejpovacích pásků, dresů či lepidel na házenou. 
   
TOP Míč SELECT FB Brillant Super je pro své excelentní zpracování oficiálním míčem v 11 nejvyšších soutěžích Evropy. Jsou to například 1. a 2. Německá Bundesliga, holandská Eredivisie, belgická Jupiler League, portugalská Primeira Liga atd., což z něj dělá nejrozšířenější míč v nejvyšších soutěžích Evropy vůbec. 
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital