Partnerem utkání proti Jihlavě je Dentální studio!

Mezi služby Dentálního studia patří zhotovení snímatelných a fixních náhrad, jednodenní robotická stomatologie CEREC, léčba parodontitidy a závěsného aparátu zubu, ošetření VECTOR, dentální hygiena, aplikace zubních šperků, ošetření ozónem a další. Zubní implantáty mají doživotní záruku.

Ordinaci Dentálního studia naleznete na Masarykově ulici 111/190 a otevřeno je každý všední den. Dentální studio právě přibírá nové pacienty. V případě, že máte zájem o výše uvedené služby, navštivte webové stránky společnosti www.dentalnistudio.cz, kde najdete veškeré kontakty a další informace.

Společnost Dentální studio ocení nejlepšího hráče utkání dárkovým košem!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.