Partnerem utkání s 1. FK Příbram je společnost YES

Partnerem utkání s Příbramí v pátek 4.5.2018 je společnost YES.
Společnost YES:

Oblečení od kvalitných značek - Yes-eshop se stane vaším oblíbeným online obchodem pro módu. Nechte se inspirovat módními trendy, vybrat si můžete z našich vysoce kvalitních značek, jako Tom Tailor, Tom Tailor Denim, Jack and Jones, Only, Vero Moda, Name it, Mustang a mnoho dalších. Nejen oblečení pro muže, ženy a děti, ale také doplňky pro každou příležitost, stejně jako módní obuv. Stručně řečeno - nabízíme perfektní styl od hlavy až k patě, pro každou příležitost a každý den v týdnu.

YES - eshop:

• Dostupnost: vše skladem

• Dodání do 24h po odeslání zboží

• Záruka vrácení peněz do 14 dnů

• 14ti denní záruka na výměnu zboží

• 100 spokojených zákazníků týdně

• Kvalitní materiály a moderní vzhled

• Věrnostní program