Partnerem utkání s Budějovicemi budou Vinařské Litoměřice

Partnerem utkání 20. kola, ve kterém přijede do Ústí nad Labem Dynamo České Budějovice, budou Vinařské Litoměřice. A právě s tímto partnerem Vás čekají soutěže o vstupenky na 16. ročník akce Vinařské Litoměřice.
Vinařské Litoměřice 2018 proběhnou v Kulturním domě a gotickém hradu v Litoměřicích. Akce se koná od pátku 13. do soboty 14. dubna. A právě na sobotu 14. dubna si můžete s partnerem utkání vyhrát vstupenky.

Celá výstava začíná v pátek 13. dubna v 10 hodin dopoledne. V 15 hodin poté proběhne slavnostní zahájení. Výstavy se účastní několik desítek vinařů především z Čech a Moravy.

V sobotu na Vás čeká i doprovodný program "Víno a pokrmy". Jedná se o degustaci vín a pokrmů s vybranými víny a doporučení vhodných kombinací.

Vstupenky na akci Vinařské Litoměřice Vám přináší partner Army ORTOPEDICKÉ CENTRUM s.r.o., které je členem Cechu českých vinařů.

O vstupenky budeme soutěžit jak na zápase s Dynamem České Budějovice, tak na našem Facebooku, kde soutěž začíná už za malý okamžik.