Partnerem utkání s Vlašimí je RENOMIA

Partnerem středečního utkání 24.4. je společnost RENOMIA.

RENOMIA, a.s., je česká pojišťovací makléřská společnost. Poskytuje služby v oblasti risk managementu, pojištění pro firmy a jejich zaměstnance a pojištění průmyslových a podnikatelských rizik. Je členem Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a má pobočky ve střední a východní Evropě.

Ve vztahu k pojistnému trhu je RENOMIA nezávislá společnost. Spolupracuje s pojišťovnami a zajišťovnami v ČR i v zahraničí.

V oblasti pojišťovacích makléřských společností získala RENOMIA ocenění Pojišťovací makléř roku 2011 a 2013. Společnost se také pravidelně zařazuje mezi nejlepší zaměstnavatele.

Více o historii společnosti:

V roce 1993 ji založila Jiřina Nepalová se svými syny Jiřím a Pavlem. Cílem společnosti je poskytovat klientům perfektní servis s detailní znalostí oboru.

Tato česká rodinná firma za dobu svého působení získala mnoho profesních zkušeností, prošla inovacemi a proměnila se v úspěšnou profesionální společnost s mezinárodní působností. O potřeby klientů se po celém světě stará 1 300 zkušených odborníků, kteří mnoha firmám z různých oborů pomáhají dosahovat skvělé výsledky při jejich podnikání a hájí jejich zájmy.

RENOMIA pravidelně investuje do rozvoje firmy a vzdělávání svých zaměstnanců, aby mohla co nejkvalitněji podpořit podnikatelský růst svých klientů. Kromě toho RENOMIA také pravidelně pomáhá těm, kteří neměli v životě tolik štěstí.

WEB: www.renomia.cz