Partnerem zítřejšího utkání bude společnost Joma

Partnerem zítřejšího utkání proti Sokolovu je dodavatel sportovního vybavení - společnost Joma

Společnost Joma je dodavatelem sportovního vybavení všeho druhu. Na e-shopu Jomy můžete najít produkty od obuvi až po fotbalové míče či brankářské rukavice.

Velmi rozšířená je nabídka oblečení, na e-shopu www.joma-sport.cz můžete najít tepláky, mikiny, trička, bundy a mnoho dalšího.

Na své si zde přijdou fotbalisté. Ti si mohou zakoupit kopačky, sálovky, ale i pantofle a tašky na své fotbalové vybavení.

Ale fotbal není jediným sportem, pro který má e-shop Jomy produkty. Zakoupit si můžete vybavení pro futsal, volejbal, basketbal nebo házenou.

Tak neváhejte a navštivte e-shop Jomy a zakupte si své sportovní vybavení. Permanentkáři mají slevu 20%.