Patnáctka hostila Drážďany

Středeční podvečer patřil na umělé trávě mezinárodnímu utkání. Další utkání proti Dynamu Drážďany v rámci spolupráce obou klubů. Tentokrát se představila U15.

Partnerský klub SG Dynamo Drážďany zavítal do nové tribuny

V rámci výborných partnerských vztahů k nám opět zavítal další z mládežnických celků SG Dynamo Dresden, včetně členů vedení mládeže. Návštěva nespočívala pouze v sehrání přípravného utkání kategorie U15, ale byla spojena i s prohlídkou nově otevřené tribuny. Spolupráce s klubem z Drážďan se již druhým rokem prohlubuje a nabývá konkrétních rozměrů. Do budoucna byly pevně domluveny nejen herní a trenérské stáže, ale také vzájemná účast obou klubů na turnajích mezinárodní úrovně napříč všemi kategoriemi.

Již na podzim roku 2014 jsme měli možnost navštívit několikrát tréninkové centrum SG Dynama Dresden v těsném sousedství školního i ubytovacího zařízení, kde o případnou inspiraci nebyla nouze.

Partnerství klubů zároveň koresponduje se záměrem města Ústí nad Labem přiblížit se saským kolegům nejen po kulturní ,ale i sportovní stránce. Budeme se těšit na další společné akce s našimi sousedy, kteří ocenili velký a nepřehlédnutelný  fotbalový pokrok v Ústí nad Labem.