Poprvé doma! Arma přivítá na Městském stadionu Chomutov!

Na Armu čeká první domácí zápas v rámci zimní přípravy 2020. Na umělém trávníku Městského stadionu přivítá Chomutov!
Chomutovšví fotbalisté hrají Divizi B a po podzimní části soutěže jim patří čtvrté místo tabulky.

Pro Armu to bude již pátý zápas v rámci zimní přípravy. Poprvé se bude jednat o tým, který nehraje nejvyšší českou soutěž.

Původním soupeřem, kterého měla Arma přivítat, měl být Baník Souš, ten ale kvůli nezpůsobilosti odehrát zápas nedorazí.

Utkání začíná na umělém trávníku Městského stadionu ve středu v 18:00!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.