Pozvánka na víkendová utkání mládeže

Máme před sebou akcemi nabitý mládežnický týden. Vyberte si z nabídky a doražte podpořit modrobílou mládež.

Žáci načnou o víkendu baráž o postup do nejvyšší žákovské soutěže v Čechách, kterou vítězstvím v divizi vybojoval ročník U15. Čtvrteční los jim přiřknul těžkého soupeře, 1. FK Příbram. Úvodní zápas se odehraje v neděli od 11:30 ve sportovním areálu v Modré u Děčína. Odveta je pak v Příbrami naplánována ve středu od 17:00 na stadionu Na Litavce.

Poslední mistrovské utkání mají před sebou dorosty. V sobotu se od 13:00 a 15:00 utkají s Louny, na hřišti v Neštěmicích. Poté je čeká ještě jedno přátelské utkání s japonským účastníkem All Stars Cupu 2018 v Praze - Fukuokou - výkop tohoto utkání je naplánován ve středu 13. 6. 2018 od 16:00 na Klíši.

Na Klíši se oba dva víkendové dny uskuteční turnaj Česko-německé fotbalové školy kategorie U12 (ročník 2006 a mladší). Oba dny je úvodní výkop naplánován na 10:00 a konec přibližně v 15:40. Hraje se na 4 hřištích systémem 7+1.

Účastníci sobota 9. 6. 2018:
Sparta Praha, FK Ústí nad Labem, FFA Warzsava, Oranje Berlin, Dukla Praha, SK Hranice, Leipziger SC, Admira Praha, SC Staaken Berlin, FKM Opatovice, ABC Bráník Praha, FK Viktoria Žižkov, BFC Dynamo Berlin, TJ Sokol Řepy, Sellier&Bellot Vlašim, SK Střešovice.

Účastníci neděle 10. 6. 2018: Sparta Praha, FSV Zwickau, Baník Sokolov, SK Hranice, FK Varnsdorf, FFA Warszava, Sellier&Bellot Vlašim, Westend 01 Berlin, AFK Nehvizdy, FKM Opatovice, Staaken Berlin, Admira Praha, Spvgg Bayern Hof, FK Ústí nad Labem, Oranje Berlin, Dukla Praha, BFC Dynamo Berlin, Leipziger SC, Viktoria Žižkov, FK Český Lev Neštěmice.

Naše týmy U13, U11, U10 a U9 se účastní kvalitně obsazeného turnaje Třebíč Open 2018.