Přehled víkendových výsledků mládeže a žen

Tento víkend se doma představily naše dorosty. Žáci naopak zamířili do Prahy. Doma se rovněž představily ženy a juniorky.




ČLD U19
U19 - FC MAS Táborsko 3:2 (3:0)

Branky Ústí: 16. Hirschkorn (pen.), 20. Šimurda, 31. Fábera
Sestava Ústí: Němec - Mikiska (76. Pražák), Kubný, Hudec, Hirschkorn - Kunc (89. Mužík), Fábera (K), Šimurda, Hlavačka (63. Benda) - Gulykáš (55. Král), Lácha (90. J. Bechyně)

ČLD U17 sk. B
U17 - FC Písek 4:2 (1:1)
Branky Ústí: 53. a 59. Jakš, 9. Smutný, 77. Kunc
Sestava Ústí: Meluzín - Růžička (66. Kunc), J. Bechyně, Příhonský, Vít, Jahnel (41. Hudec), Mužík, Pelc, Smutný (53. Čítek), Turek (62. Lidmila)

ČLD U16 sk. B
U16 - FC Písek 2:6 (1:3)
Branky Ústí: 4. a 48. M. Klaser
Sestava Ústí: Žáček (47. Hrabovčák) - Bernášek, Starý, Čítek, Adamec, Mulató, M. Klaser, Zůza (41. Vacátko), Carrassi (63. Schick), Vála (60. R. Židek), Zvala (47. Lácha)

ČLŽ U15 sk. C postup
FC Tempo Praha - U15 2:1 (0:1)
Branka Ústí: 2. Beneš
Sestava Ústí: Stoklasa - Černý, Panocha, Šmilauer (48. Ferko), Fuč (K), Šupík (53. R. Židek), Pták, Hájek, Huml, Suroviak (30. Ryska), Beneš

ČLŽ U14 sk. C postup
FC Tempo Praha - U14 2:4 (1:2)
Branky Ústí: 8. a 35. Leden, 36. Joni, 69. Stupka
Sestava Ústí: Houdek - Černý, T. Bzura (K), Kalous, Leden, Pražák, Stupka, Fischer, Vostřel (36. Joni), Š. Bechyně, Kessler

ČLŽ U13 sk. B
FC Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem 4:3 (1:3)
Sestava Ústí: Bím, Dražil, Kováč, Modróczki, Ja. Zápotocký, Jakubíček, Tomšík, Čítek, Sůra, Ji. Zápotocký, Kozel, Pěček, Urbánek, Spica (K), Berjak

ČLŽ U12 sk. B
FC Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem 4:5 (0:3)
Sestava Ústí: Sedláček, Beran, Bouša, J. Bzura (K), J. Turek, Vostřel, Kincl, Melichar, Kulhánek, Kubín, Novotný, Zelingr, Klimeš, Senrei, Eisner, Seidel

Krajský přebor starších žáků
Junior Děčín - Ústí 4:1 (3:0)
Branka Ústí: 66. Urbánek (pen.)
Sestava Ústí: Kubík, Jetenský, Král, Szymanski, Minařík, Kubín, Vondráček, Prochízka, Svoboda (K), Kořínek, Kožíšek, Urbánek

Krajský přebor mladších žáků
Junior Děčín - Ústí 6:3 (4:1)
Branky Ústí: 58. a 60. Mráček, 6. Kincl
Sestava Ústí: Černý, Čítek, Kovář, Mráček, Tomšík, Mocek, Klimeš, Bouša (K), Kincl, J. Bzura, Seidel

Česká fotbalová liga žen
Ústí - TJ Sokol Sezimovo Ústí 2:0 (1:0)
Branky: 42. Hálková, 63. A. Jankovská
Sestava Ústí: Cvrčková - Hálková (90. Mudrová), L. Jankovská, Kuhnhardt, A. Jankovská (81. Radostová), Špačková, Limrová (66. Götzová), Tomasová, Kodešová (K), Málková, Dražanová (73. Dudová)

2. liga dorostenky Čechy
Ústí - TJ Jiskra Domažlice 5:4 (3:1)
Branky Ústí: 8., 39. a 46. Kremrová, 37. a 80. Jasanová
Sestava Ústí: Plotzová - Dudová, Špačková (K), Adamcová, Kremrová, Mikšovská, Rubáčová, Kremlíková, Martincová, Jasanová, Pilařová, Borseníková

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital