Přehled víkendových výsledků mládeže

O víkendu se našim mládežnickým týmům dařilo. Všechna dorostenecká mužstva si v přátelských zápasech připsala vítězství. Náš nejstarší dorost musel otáčet těžký duel na Admiře, což se po brankách Chodory, Turka a Bechyněho podařilo.






Česká liga dorostu U19, U17 sk.B.
2.kolo

FK Admira Praha U19 - FK Ústí nad Labem U19 2:3 (2:1)
Branky: 14. Procházka, 22. Záruba - 37. Chodora, 54. Turek, 72. Bechyně
Sestava Ústí: Němec (K) - Hudec, Příhonský, Chodora, Lácha, Kolařík (88. Pivoňka), Mužík (81. Kiňo), Bechyně, Kunc, Růžička, Smutný (46. Turek)
ŽK: 79. Heřman - 16. Smutný
Rozhodčí: Starý - Toman, Zelený
Diváci: 50

Odkaz na fotogalerii: https://trnkys.rajce.idnes.cz/Admira_-_Usti_2_3_19.8.2018

 


FK Admira Praha U17 - FK Ústí nad Labem U17 2:3 (1:0)
Branky: 26. Másílko (pen), 76. Galič - 52. Ferko, 53. Fuč, 83. Beneš
Sestava Ústí: Stoklasa - Panocha, Kunta, Baláž (88. Nácar), Carrassi (66. Ryska), Šmilauer, Hájek (46. Hájek), Berky, Hloch (46. Beneš), Šupík (76. Klimt), Fuč (K)
ŽK: 86. Šnajdr - 75. Panocha
Rozhodčí: Starý - Toman, Zelený
Diváci: 40

 

Česká divize dorostu U19, U17 sk.B
1.kolo

FK Ústí nad Labem U19 "B" - FK Litvínov U19 5:2 (3:2)
Branky: 21. a 44. Beneš, 7. Škoda, 70. Turek, 90. Vondryska - 15. Paunkovič, 25. Jansa
Sestava Ústí: Leufen (46. Stoklasa) - Kiňo (60. Pelc), Delsart (K), Beneš (75. Vacátko), Škoda, Žemlička, Pivoňka, Křivohlavý (46. Turek), Zůza, Adamec, Klaser (61. Vondryska)
ŽK: 84. Polívka, 85. Paunkovič (oba Litvínov)
ČK: 45+1. Schubada (Litvínov)
Rozhodčí: Kolátor - Flade, Provazník
Diváci: 50
Odkaz na fotogalerii: KLIKNĚTE ZDE

FK Ústí nad Labem U17 "B" - FK Litvínov U17 3:2 (3:2)
Branky: 16. a 26. (pen) Pražák, 40. Leden - 36. Dargaj, 44. Rosu
Sestava Ústí: Dvořák - Bzura (K), Galamba (65. Svoboda), Kalous (67. Kubín), Pražák (56. Kessler), Vait, Linda (4. Žolcer, 67. Vostřel), Leden, Černý, Ficzu, Jirák
ŽK: 35. Jirák - 32. Hasso, 54. Dargaj
Rozhodčí: Kolátor - Provazník, Flade
Diváci: 30
Odkaz na fotogalerii: KLIKNĚTE ZDE


Přátelský zápas:

FK Ústí nad Labem U15 - FK Varnsdorf U15 3:0 (2:0)
Branky Ústí: 
21. Spica, 35. Petrus, 48. Berjak
Sestava Ústí: Bím - Petrus, Čítek, Kozel, Jakubíček, Douša, Spica, Zápotocký Ji, Vyhnal, Pěček, Maxa. Střídali nebo hráli za hosty: Berjak, Dražil, Fišer, Lain, Modróczki, Rulf, Soroka, Zápotocký Ja.

FK Ústí nad Labem U14 - FK Varnsdorf U14 5:3 (0:0)
Branky Ústí: 2 x Ivanoskij, Bzura, Kučera, Kubín
Sestava Ústí: Srp - Novotný, Eisner, Beran, Kincl - Tomšík, Kučera - Ivanovskij, Zelingr, Kulhánek - Mraček
Střídali: Štolfa, Šefl, Krásl, Kubín, Turek, Bzura

FK Viktoria Žižkov U13 - FK Ústí nad Labem U13 1:4 (1:0, 0:0, 0:4)
Branky Ústí: Thibault 2, Klimeš, Vostřel

FK Viktoria Žižkov U12 - FK Ústí nad Labem U12 4:22
Branky Ústí: 4x Feriančík, 4x Kůstka, 3x Cmíral, 2x Kuta, 2x Zitko, 2x Mužík, Vico, Růžička, Piálek, Stupka, Maxa

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital