Přehled výsledků mládeže + pozvánka na další utkání

Uplynulý víkend byl opět ve znamení utkání našich týmů. Hrála se také čtvrteční dohrávka v Pardubicích. Přinášíme také pozvánku na nadcházející zápasy mládeže.




Čtvrtek 9.11.2017

Česká liga dorostu sk.B

FK Pardubice "B" - U19 0:3 (0:0)
Branky: 51. Dobiáš, 59. Jakš, 77. Chodora
Sestava Ústí: Pojtinger - Hudec (K), Chodora, Čítek, Mužík (77. Wohlrab), Bechyně J., Kunc, Růžička, Dušek (46. Jakš), Pham (74. Turek), Dobiáš

FK Pardubice "B" - U17 9:1 (2:1)
Branka Ústí: 16. Klaser T.
Sestava Ústí: Žáček (K) - Škoda, Klaser T., Klaser M., Carrassi (65. Doležal), Adamec, Kunta, Zůza (46. Zvala), Mulató, Starý (72. Hrabovčák), Vacátko (58. Vála)




Sobota 11. 11. 2017

Česká divize dorostu sk.B

Louny - U18 1:3 (0:1)
Branky Ústí: 32. a 53. Turek, 70. Vacátko
Sestava Ústí: Stoklasa - Škoda, Příhonský (76. Černý O.), Král (K), Jahnel, Vondráček (68. Huml), Adamec, Wohlrab, Vacátko, Turek, Klaser M.

Louny - U16 1:2pen. (0:0)
Branka Ústí: 64. Fuč
Sestava Ústí: Dvořák - Huml, Patka (41. Černý O.), Židek R. (67. Vondráček), Berky, Fuč (K), Ryska, Šupík, Panocha, Šmilauer, Hájek





Neděle 12. 11. 2017

Česká liga dorostu sk. B

FC Hradec Králové - U19 3:1 (2:1)
Branka Ústí: 36. Jakš
Sestava Ústí: Pojtinger - Hudec (K), Chodora, Jakš, Čítek, Mužík, Bechyně J., Kunc, Růžička, Pham (27. Turek), Dobiáš

FC Hradec Králové - U17 0:1 (0:0)
Branka Ústí: 52. Starý
Sestava Ústí: Žáček (K) - Škoda, Klaser T., Klaser M., Carrassi, Adamec, Kunta, Zůza, Mulató, Starý, Vacátko


Česká liga žáků sk. B

U13 - Neratovice-Byškovice 12:7
Branky Ústí: 1., 5., 32., 48. a 66. Zelingr, 11., 13., 42. a 74. Kulhánek, 17. Sedláček, 55. Bouša, 90. Eisner
Sestava Ústí: Srp - Bouša, Eisner (K), Beran, Zelingr, Kincl, Bzura J., Kulhánek, Strach, Šefl, Sedláček, Seidel, Richter, Mráček

U12 - Neratovice-Byškovice 14:2
Branky Ústí: 13., 28. 63. a 72. Dorant, 28., 43. a 57. Stožický, 29., 31. a 63. Veselý, 34. Kužel, 58. Novotný, 70. Mocek, 75. Kubín
Sestava Ústí: Kolář, Habrdle - Mocek, Petruň, Veselý, Dorant, Steinbach, Vostřel (K), Melen, Kužel, Stožický, Šebek, Pazdera, Turek Jan, Kubín, Novotný




Pozvánka na utkání mládeže

Středa 15.11.2017

U15 - Neratovice-Byškovice, 16:00 UMT
U14 - Neratovice-Byškovice, 17:45 UMT


Pátek 17.11.2017

FC Slovan Liberec "B" - U18, 10:00 Městský stadion
FC Slovan Liberec "B" - U16, 12:15 Městský stadion

U13 - Turnaj Meteor Praha

U12 - Sibiu Interstars, 11:00 Modrá u Děčína


Sobota 18.11.2017

U14 - Junior Chomutov, 14:00 UMT

U15, U13 - Halové mistrovství České republiky - Kladno


Neděle 19.11.2017

U19 - FK Náchod, 11:00 UMT
U17 - FK Náchod, 13:15 UMT

U15, U13 - Halové mistrovství České republiky - Kladno

U12 - Teekanee Cup

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital