Přehled víkendových výsledků mládeže

Tento víkend skončily mistrovské zápasy mládeže. Přinášíme Vám přehled výsledků.








U17 - Olympia HK 4:0 (0:0)
Branky: 46. Hudec (pen.), 59. Škoda, 63. Chodora, 79. Smutný
Sestava Ústí: Meluzín - Kiňo (54. Vít), Hudec, Čítek (41. J. Bechyně), Příhonský (K), Novotný (41. Škoda), Mužík, Růžička, Jahnel (41. Chodora), Turek, Smutný

U16 - Olympia HK 2:1 (1:0)
Branky Ústí: 34. Klaser (pen.), 65. Čítek
Sestava Ústí: Žáček (K) (23. Hrabovčák) - Bernášek, Starý, Čítek, M. Klaser, Carrassi, Adamec, Vacátko (41. Zvala), Mulató (41. Škoda), T. Klaser, Zůza (58. Vála)

U15 - Táborsko 4:1 (3:1)
Branky Ústí: 2., 28. a 69. Suroviak, 23. Fuč
Sestava Ústí: Houdek - Pták (41. Galamba), Černý, Panocha, Šmilauer, Vondráček, Fuč (K), Šupík, Ferko (36. Huml), Ryska, Suroviak

U14 - Táborsko 11:1 (6:1)
Branky Ústí: 25., 35. a 40. Leden, 45., 64. a 67. Houdek, 8. a 62. Pražák, 2. Fischer, 5. Kessler, , 12. Joni
Sestava Ústí: Dvořák - Š. Bechyně (42. Houdek), Kessler, Pražák, Fischer, T. Bzura (K), Kalous, Leden, Joni, Vostřel, Galamba (36. Kubín)

Karlovy Vary - U13 3:7 (2:4)
Branky Ústí: 18., 54. a 55. Dražil, 41. a 85. Ji. Zápotocký, 25. Maxa, 27. Modróczki
Sestava Ústí: Berjak - Dražil, Vršata, Modróczki, Ja. Zápotocký, Jakubíček, Tomšík, Čítek, Sůra (K), Maxa, Ji. Zápotocký, Kozel, Mráček, Lafant

Karlovy Vary - U12 3:4 (2:0)
Branky Ústí: 33. a 72. J. Bzura, 47. Melichar, 76. Kulhánek
Sestava Ústí: Bouša - Vostřel, Strach, Šefl, Melichar, Kulhánek, Beran, Bzura (K), Novotný, Turek, Klimeš, Kubín, Seidel, Senrei

U9 - 1. místo na AGRO CUP (Česká Skalice)
Ročník 2008 zaznamenal o víkendu velký úspěch na turnaji v České Skalici, ze kterého si odvezl prvenství a velký putovní pohár v silné konkurenci z celé České republiky. Malí Armáci za sebou nechali Sigmu Olomouc, Spartu Praha, Hradec Králové a další přední týmy ČR a také zahraniční účastníky z Dunajské Stredy a Nysy Klodzko.

Konečné pořadí:
1. FK Ústí nad Labem, 2. SK Kladno, 3. SK Sigma Olomouc, 4. MFK Vyškov, 5. FC Slovan Liberec - bílá, 6. SK Rozkoš Česká Skalice, 7. FC Slovan Liberec - modrá, 8. FK Motorlet Praha, 9. RMSK Cidlina/Nový Bydžov, 10. AC Sparta Praha, 11. FK Pardubice, 12. FC Viktoria Plzeň, 13. FK Dukla Praha, 14. SK Dobruška / TJ Spartak Opočno, 15. FC Hradec Králové, 16. Bohemians 1905 Praha, 17. FC Hlinsko, 18. Junior Praha, 19. FC ŽDAS Žďár nad Sázavou, 20. 1.FC Karlovy Vary, 21. FC DAC 1904 Dunajská Streda, 22. Akademia Pilkarska MKS Nysa Klodzko, 23. FC Vysočina Jihlava, 24. FK Náchod, 25. MFK Trutnov, 26. FK Jablonec, 27. FC Slavia Hradec Králové, 28. SK Rapid Psáry




PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital