Premiéra žen skončila vítězstvím!

1. kolo mají za sebou naše ženy. Mělník porazily 5:1.
V prvním kole ČFLŽ hostily ženy FK na hřišti na Klíši ženy FC Mělník a vůbec se s ním nemazlily. Sice hned v první minutě musela zasahovat brankářka Rychtaříková proti střele hostující hráčky a s námahou vytěsnila míč na břevno. Ovšem hned z protiútoku udeřilo na druhé straně. A. Jankovská utekla po pravé straně, nacentrovala a Tichá se nemýlila 1 :0. Domácí opanovali hřiště a nepouštěli hostující hráčky do žádných šancí. V 17.minutě se domácí hráčky radovaly podruhé, když po rohovém kopu L.Jankovské zakončovala Kodešová - 2:0. Převaha domácích byla velká a ve 30.minutě se opět měnilo skóre, tentokráte si vyměnily role útočnice, Tichá centrovala a A.Jankovská skórovala - 3:0. V poslední minutě prvního poločasu se střelou z dálky prezentovala Kodešová a byla z toho hezká branka - 4:0. Ve druhém poločase přeci jen aktivita domácích hodně poklesla a Mělník si vypracoval šance. Po špatné rozehrávce domácí obrany se dostali hosté ke vstřelení branky - 4:1. Konečný výsledek přinesla 87.minuta , kdy po rohu L.Jankovské zkompletovala Kodešová hatrick - 5:1.


Trenér Jankovský utkání uvedl:
" První poločas byl z naší strany velmi dobrý, ale druhý se holky uspokojily s výsledkem a neodevzdaly co by bylo třeba. S výsledkem jsem spokojený, chtěli jsme do soutěže pod novou hlavičkou FK vstoupit do soutěže vítězně a to se podařilo."

Sestava: Rychtaříková (47.Cvrčková) - Hálková, Kmentová, Kodešová, Tomasová (73. Hroudová) - Götzová (61. J.Jankovská), Limrová (59. Schmidtová), L.Jankovská, Mikinová (80. Drbalová) - A.Jankovská (78. Procházková), Tichá

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital