Přijďte na besedu se zástupci klubu a autogramiádu. Už v pondělí!

V pondělí 16. července čeká na fanoušky Army nadupaný program! Od 16:00 se budou podepisovat dva vybraní hráči Army fanouškům v Zákaznickém centru v rámci předprodeje permanentek. Navrch od 17:15 mohou fanoušci diskutovat s činovníky klubu v rámci besedy s fanoušky!

V pondělí 16. července čeká na fanoušky zajímavý program! Klub naplánoval od 16:00 do 17:00 odpoledne autogramiádu hráčů Martina Jindráčka a Petra Výborného, kteří se budou podepisovat fanouškům v Zákaznickém centru na Městském stadionu v Ústí nad Labem. Při této příležitosti bude pokračovat prodej permanentních vstupenek na sezónu 2018-2019, který aktuálně stále probíhá.

Nepromarněte svou šanci rezervovat si své místo na tribunách Městského stadionu!

Podpisová akce nebude jediným lákadlem pro fanoušky v rámci pondělního odpoledne. Od 17:15 bude v Press centru Městského stadionu následovat beseda fanoušků s dvěma účastníky autogramiády – Petrem Výborným a Martinem Jindráčkem. Navrch se k nim přidá i trenér „A“ týmu Aleš Křeček.

Neváhejte proto dorazit na Městský stadion, získat podpisy dvou hráčů Army a navrch ještě diskutovat se samotnými členy ústeckého fotbalového týmu – a zeptat se na to, co vás zajímá!

BOHATÝ PROGRAM PRO FANOUŠKY:

KDY: V pondělí 16. července 2018

16:00-17:00: Autogramiáda Martina Jindráčka a Petra Výborného v rámci prodeje permanentek v Zákaznickém centru

17:15: Beseda fanoušků s Martinem Jindráčkem, Petrem Výborným a trenérem Alešem Křečkem v Press centru