Přijďte na fotbalový svátek! V úterý hostíme Slavii Praha

Dočkali jste se! V úterý přijede na Městský stadion v Ústí nad Labem jedno ze slavných pražských "S". Arma vyzve v rámci 3.kola MOL cupu Slavii Praha.
Slavia sice v posledních letech za Spartou výsledkově zaostává, přesto je jedním z nejtradičnějších českých klubů vůbec a zápas s ní je veliké lákadlo pro hráče i fanoušky.

Jak se oba týmy do 3.kola MOL cupu probojovaly? Slavia měla v prvním kole volno a ve druhém si s přehledem poradila s Unionem 2013 z Nového Bydžova v poměru 7:0. Hattrickem se zaskvěl Radek Voltr, jedno z útočných es Slavie Praha, v současnosti však ve stínu ligového kanonýra, který nedávno vystřílel výhru také reprezentaci proti Kazachstánu. Ano, řeč je o Milanu Škodovi. Arma musela projít přes dvě kola a nebyla to snadná utkání, ale po vyhrách 1:0 na půdě Českého Brodu a 4:2 na půdě Kolína "naplnila standard" posledních let.

Arma celkem pravidelně přitahuje na svůj stadion ligové soupeře. V posledních letech Arma skončila na kopačkách Slovanu Liberec nebo Baumitu Jablonec, ale také dokázala ligové soupeře vyřadit. Například Baník Ostrava a právě Slavii Praha. Před třetmi lety Arma vyřadila Slavii Praha po penaltovém rozstřelu, když poslední penaltu Karola Kisela doprostřed brány vystihl Zdeněk Zacharda a stal se ústeckým hrdinou.

3.kolo Ondrášovka cupu 2012/2013
2.10.2012
FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha 3:2 (0:1)
Branky: 45. Moulis, 66. Hanich - 45. Koreš, 58. Škoda
Sestava Ústí nad Labem: Zacharda - Dvořák (46. Zeman), Valenta, Štrbák, Folwarczny - Hovorka, Peterka, Hrošovský, Hanich (84. Volek), Moulis - Gulajev (30. Veverka)
Sestava Slavie Praha: Berkovec - Nitrianský, Latka, Hubáček, Čonka - Mičola, Zmrhal (55. Petrák), Koreš, Jarolím, Juhar (76. Kisel) - Škoda
ŽK: 64. Latka (Slavia)
Diváci: 2 484

Postup si před třemi lety užilo 2 484 diváků na staré dřevěné tribuně. Nyní už mají hráči i fanoušci na nové tribuně Městského stadionu důstojné zázemí a my bychom byli rádi, pokud by tři roky stará návštěva byla v úterý překonána!

Už nyní máte možnost zakoupit si lístek na toto očekávané utkání. Buď v OC Forum v Café In nebo na sekretariátu FK Ústí nad Labem na Městském stadionu. Cena je 50 Kč. Na utkání také platí speciální organizační pokyny, o kterých jsme Vás informovali už dříve. -> KLIKNĚTE ZDE

"Utkání se Slavií Praha je pro nás bonbónek a chceme si toto utkání užít hlavně kvůli divákům. Máme však náročný program, protože už v pátek hrajeme další utkání v Budějovicích, ale doufám, že všechno zvládneme," zve na utkání trenér Army Petr Němec.

3.kolo MOL cupu
FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha

Úterý 22.9.2015 od 18:00, Městský stadion v Ústí nad Labem

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.