Přijďte si pro permici na novou sezónu!

Dnešním dnem byl zahájen prodej permanentek na novou sezónu Fotbalové národní ligy 2016/2017. Jejím zakoupením nejen ušetříte, ale také získáte slevu do našeho fanshopu.Dobrá zpráva je, že cena permanentky zůstala stejná, takže své místo na stadionu si pořídíte za 600,- Kč. Nový ročník Fotbalové národní ligy slibuje zajímavou podívanou a zasloužit se o to chce také Arma, která zaznamenala několik zajímavých příchodů do kádru a pod novým trenérem Skálou se prezentuje atraktivním herním stylem. S permanentkou navíc získáte volný vstup na všechna utkání MOL cupu, která se na Městském stadionu uskuteční. Atraktivní soupeři a již tradiční výkop v pátek v 18:00, který zajistí zajímavou podívanou pod umělým osvětlením. To jsou ty pravé důvody, proč zahájit víkend právě na Městském stadionu a posléze se vydat například do víru centra našeho města. Buďte toho součástí i Vy!

Tím však výhody pro permanentkáře nekončí. Zakoupením „permice“ také získáte 10% slevu do našeho fanshopu a budete zařazeni do speciálních soutěží pro permanentkáře, které se v průběhu sezóny budou konat. Finanční úspora při zakoupení permenantky nemusí zůstat jen na 200,- Kč, které ušetříte za zápasy, ale může být i vyšší.
 
Neváhejte a přijďte si pro svou permanentku na sekretariát, který sídlí ve třetím patře Městského stadionu. Prodej bude probíhat každý všední den od 8 do 15 hodin.
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital