VIDEOPOZVÁNKA: Sobotní zápas se ponese ve znamení Víkendu otců

A mužstvo o víkendu čeká zápas na půdě Pardubic, ale klub už se pilně připravuje na příští domácí zápas. Ten se odehraje netradičně v sobotu (9. 4. 2016 od 18:00) a na své si přijdou také tátové. Utkání se totiž hraje v rámci Víkendu otců.

Tátové, přijďte zdarma na fotbal a vyhrajte auto na víkend!

Sobotní podvečer totiž může být pěkným rodinným zážitkem. Kromě sportovního zážitku, který Vás čeká v rámci utkání 22. kola Fotbalové národní ligy mezi Ústím nad Labem a Českými Budějovicemi, budeme opět soutěžit. Protože je celé kolo ve znamení Víkendu otců, tak máme připravenou akci právě pro otce s dětmi.

Každý otec, který na zápas přijde se svým potomkem, má totiž vstup na utkání ZDARMA! Je úplně jedno, kolik je Vašemu dítěti let. Stačí se jen jednoduše zaregistrovat pomocí TOHOTO GOOGLE FORMULÁŘE a Vaše jména budou uvedena na seznamu u vchodu A1, kde budou zaregistrovaní návštěvníci vpuštěni na tribunu. Uzávěrka registrace: pátek 8. 4. 2016, 20:00.

Tím však výhody pro otce nekončí. Touto registrací totiž budete zařazeni také do slosování o výhru auta s plnou nádrží na víkend od společnosti AUTON CZ! Výherce bude vylosován o poločasové přestávce. Co víc si přát, než jít zdarma se svým potomkem na fotbal a navíc vyhrát auto na víkend, ve kterém můžete vyrazit na společný výlet. Neváhejte a soutěžte s Armou, protože se to vyplatí!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.