Prolomení dalšího prokletí? Svěřenci Aleše Křečka vyráží do Varnsdorfu, kde nikdy nezvítězili

Ústí nad Labem – Duel 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem bude k vidění v den připadající na oslavy 100 let vzniku československého státu, to jest 28. 10. 2018. Severočeské derby vypukne ve 14:30 hod., Arma bude chtít navázat na domácí výhry a získat další důležité body do soutěžní tabulky.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

V dohrávce 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR získala Arma veledůležité tři body ve střetnutí s Vítkovicemi, navázat dokázala dalším domácím zápasem s Táborskem. Nechme se překvapit, zda se do střelecké listiny opět zapíše Lukáš Matějka, který se v posledních domácích duelech třikrát prosadil.

Na utkání na Městském stadionu v Kotlině nevzpomínají ústečtí fanoušci v dobrém, neboť Arma v tomto prostředí historicky ještě nezvítězila. Vzájemná utkání v loňském ročníku skončila lépe rovněž pro Varnsdorf, když v Ústí nad Labem se konala remíza 1:1, venku ústečtí fotbalisté padli 0:1 (všechny výsledky z pohledu Army).

Fotbalisté Varnsdorfu se v letošním ročníku pyšní bilancí pěti vítězství, pěti remíz a dvou proher, se ziskem dvaceti bodů se v tabulce soutěže nachází na sedmé příčce. Porážky utrpěl tým pod vedením Davida Oulehly a Libora Macháčka s Vítkovicemi (0:2) a Třincem (0:1), nejvyšší výhru si připsal proti Viktorii Žižkov (3:1; všechny výsledky z pohledu Varnsdorfu).

Varnsdorf v letošní pohárové soutěži příliš daleko nedošel, když v prvním kole MOL Cupu nestačil na Litoměřicko v poměru 0:2 (výsledek z pohledu Varnsdorfu).

Poslední vzájemný ligový zápas, 23. kolo Fortuna národní ligy ČR
22. 4. 2018, 17:00 h

FK Varnsdorf – FK Ústí nad Labem 1:0 (1:0)

Branka: 20. Durdević.
Rozhodčí: Marek – Caletka, Fišer.
Delegát: Tasch.
Technický delegát: Kruliš.
ŽK: 60. Kozma, 76. Rudnytskyy – 62. Ťok.
Diváci: 819.
Neproměněná penalta: 30. Durdević, brankář Vašek zneškodnil.

Delegace rozhodčích

Hlavní rozhodčí: Ondřej Cieslar.
Asistenti: Zdeněk Dobrovolný, Tomáš Batík.
Delegát svazu: Ladislav Čičmanec.
Technický delegát: Adriana Trešlová.