Proti Teplicím jsme předvedli týmový výkon, kvitoval Lukáš Matějka

DUBÍ - Na jaře hostoval v Domažlicích útočník Lukáš Matějka. Nyní se mladý forvard vrátil do Ústí, přičemž je stále kmenovým hráčem Viktorie Plzeň. A při přípravném duelu Army s Teplicemi dokonce skóroval, když přidal druhý gól svého týmu a Arma vyhrála 2:1. 
Po návratu z hostování v Domažlicích jste potvrdil, že se vám na jaře v ČFL dařilo. Při výhře 2:1 jste skóroval i v přípravném duelu proti Teplicím.

Jsem rád, že jsem vstřelil gól a potvrdil tím dobrou formu z hostování v Domažlicích, kde se mi střelecky dařilo. Utkání jsme zvládli jako tým, předvedli jsme týmový výkon a jsem rád, že jsme vyhráli. Vstřelený gól potěší. 

Chvílemi jste Teplice i přehrávali. 

V první půli jsme měli dvacet až třicet minut navrch, soupeře to asi zaskočilo. Sám jsem byl překvapený, že výkon od Teplic nebyl takový, zatímco my jsme předvedli dobrou hru.


Zavzpomínejte na své jarní hostování v Domažlicích. 

Na jaře jsem tam vstřelil 14 gólů. Sedlo mi to tam, hlavně doma jsme dávali spoustu gólů. Branky jsem dával a kluci se tam o mě mohli opřít.


Jste ale kmenovým hráčem Plzně. Byl jste s Viktorkou v kontaktu?

Po Domažlicích jsem se rovnou přesunul do Ústí. Byl jsem v kontaktu s trenérem Křečkem. Hned po sezóně mi kouč volal. S Plzní jsem nebyl ani na jednom tréninku. Nyní pokračuji na hostování v Ústí. 

Jelikož jste papírově hráčem Plzně, co říkáte na sílu útoku Viktorie?

Jsou tam čtyři kvalitní útočníci: Bakoš, Krmenčík, Řezníček a Chorý. Obrovská konkurence. Když jsem byl v plzeňské juniorce, tak jsem s nimi několikrát trénoval. Jsou to výraznní hráči a všechno to mohou být mé vzory.

SOUVISEJÍCÍ: Arma si připsala skalp Teplic!Autor: Martin Pešout

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital