První domácí utkání je tady!

První domácí utkání jarní části Fotbalové národní ligy je tady! V pátek v 18:00 přivítá Arma na domácím stadionu tým Slezský FC Opava! Těšit se můžete nejen na fotbal, ale také na bohatý doprovodný program.
Do Ústí nad Labem přijede jeden z největších favoritů celé soutěže, tým, kterému patří v tabulce třetí místo.

Armě vstup do jarní části sezóny nevyšel, na hřišti favorizovaného Baníku Ostrava prohráli ústečtí fotbalisté 0:3. V prvním poločase za stavu 1:0 pro Baník měla Arma několik dobrých šancí na vyrovnání, dokonce trefila břevno. Šance zůstaly nevyužity a tak udeřil Tomáš Mičola, který dvěma góly rozhodl o vysoké výhře Baníku.

Zimní příprava Opavě příliš nevyšla. Slezané porazili pouze Vítkovice a Nitru, k tomu přidali tři remízy a pět porážek. V prvním utkání Fortuna národní ligy si Opava připsala bod za domácí remízu se Znojmem. Opavští prohrávali o dva góly, výsledek ale dokázali vyrovnat. V závěru mohla jít Opava dokonce do vedení, ale další góly už přidat nedokázala.

První vzájemný zápas v sezóně skončil remízou 1:1. Opava pojede do Ústí nad Labem jako favorit utkání. První domácí utkání začíná na Městském stadionu v Ústí nad Labem v pátek tradičně v 18:00.

Připravujeme pro vás bohatý doprovodný program. Kromě tradiční soutěže "Dvacku hoď, dres mu shoď" se můžete těšit na vozy Škoda Kodiaq a Škoda Octavia od společnosti Auto UL, které se o poločasové přestávce projedou přímo na stadionu. "ROSTEME A MĚNÍME SE… Tak zní motto našeho partnera společnosti AUTO UL,  bývalý AUTON CZ. Společnost AUTO UL, autorizovaný prodejce značky ŠKODA nám k dnešnímu prvnímu utkání v jarní části sezóny přivezla dvě horké novinky! Jednou z těchto novinek je první SUV značky ŠKODA, model ŠKODA Kodiaq. Druhou horkou novinkou je omlazený a nejprodávanější model značky ŠKODA, model ŠKODA Octavia. Obě dvě tyto novinky budete mít už o poločasové přestávce možnost shlédnout, a to přímo tady na stadionu! Vozy společnosti AUTO UL se nám totiž projedou přímo po hrací ploše a vy můžete tyto horké novinky shlédnout na vlastní oči!“

Pro permanentkáře je připravena soutěž s Lukanou, kde si dva vylosovaní zasoutěží o hodnotné ceny od tohoto partnera. Soutěž "Olej za volej" bude mít premiéru o poločasové přestávce přímo na trávníku Městského stadionu v Ústí nad Labem.

Připomínáme, že už zítra se na oficiální facebookové stránce FK Ústí znovu objeví soutěž o vstupenky zdarma. Tři šťastní výherci, kteří správně trefí, který hráč Ústí nad Labem se jako první trefí do černého vyhrají vstupenku na další domácí utkání, ve kterém přivítáme Dynamo České Budějovice.

V prodeji jsou také permanentní vstupenky na jarní části sezóny, které si můžete před zápasem s Opavou zajistit na e-mailové adrese l.jireckova@fkusti.cz za pouhých 280 Kč.

Fotbalové jaro je tady! Přijďte podpořit Armu! Začínáme v pátek v 18:00.