Realizační tým posílil Petr Vrabec

ÚSTÍ N.L. - Po odchodu asistenta trenéra Radima Nováka hlásí Arma novou posilu do realizačního týmu. Ten rozšíří Petr Vrabec, někdejší vynikající prvoligový fotbalista a majitel šesti československých titulů jako hráč a dvou českých coby trenér. 
Radim Novák odešel do fotbalové klubové akademie FK Teplice, a proto Arma přivedla na post asistenta trenéra nové jméno. Jedná se o Petra Vrabce, který na trenérské lavičce doplnil duo Aleš Křeček - Juraj Šimurka. 

Petr Vrabec se nejvíce jako fotbalista prosadil v pražské Spartě. S ní získal šest československých ligových titulů v řadě (1987-1993) a nastupoval i v evropských pohárech. Vstřelil gól Dynamu Kyjev v semifinálové skupině nultého ročníku Ligy Mistrů (1991/1992). Ve stejné sezóně Ligy Mistrů vstřelil branku i Barceloně a Olympique Marseille.

Na konci kariéry ještě hrával první ligu v FK Chmel Blšany a byl tak na očích i severočeským fanouškům. V Blšanech zažil ještě brankáře Petra Čecha či další osobnosti české fotbalové scény. Připsal si také tři starty za československou reprezentaci.

Jako asistent trenéra Karla Jarolíma se podílel na dvou titulech Slavie Praha (2008, 2009). V roce 2012 vedl druholigový tým Zenit Čáslav. Dále vedl juniorku Mladé Boleslavi a naposledy byl hlavním koučem týmů FK Hořovicko v ČFL či SK Úvaly v divizi.


PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital