Reprezentanti Krmenčík a Zmrhal navštívili ZŠ Rabasova

Ve čtvrtek ráno navštívila dvojice reprezentantů České republiky, Michael Krmenčík a Jaromír Zmrhal, základní školu Rabasova, aby absolvovala besedu s žáky páteřní školy našeho klubu. Navázali tak na veselé vlně na včerejší výhru 3:0 nad Litvou.


Celá akce odstartovala v 8 hodin ve školní tělocvičně. Dvojice reprezentantů spolu s tiskovým mluvčím Pavlem Pillárem poctivě odpovídala na všetečné otázky žáků a když zrovna žádná nebyla, tak ochotně vyprávěli o životě fotbalisty, včerejším zápase s Litvou a dalších rozmanitých tématech. 
Úvodní průzkum toho, kolik je v tělocvičně Slávistů a fanoušků Plzně, dopadl víceméně nerozhodně. "Sparťany zjišťovat nebudeme, když tu žádného s sebou nemáme," řekl Pillár. Řeč byla také o zdravé stravě, kterou do hlav našich fotbalistů vštěpujeme formou přednášek také. "Až budete jezdit na soustředění, připravte se pouze na bílé maso. Kuřecí a ryby je, dá se říct, každodenní potravou fotbalisty," řekl Jaromír Zmrhal, rodák ze Žatce, který má k Ústeckému kraji vřelý vztah. "Mám v Žatci rodinu a často se sem jezdím dívat."
Plzeňák Michael Krmenčík se zase rozpovídal o tom, jak tráví volný čas. "Občas si zahraji Counter-Strike (počítačová hra)," řekl a hned vyvolal řadu dotazů, na jaké herní úrovni se momentálně nachází. "Jako doplňkový sport hraji badminton nebo squash."
Oba fotbalisté nyní soupeří o titul v české nejvyšší soutěži. Zmrhal v barvách pražské Slavie a Krmenčík v těch plzeňských. "Na trávníku určitě kamarádi nejsme, ale mimo hřiště se určitě rádi potkáváme a popovídáme si," shodli se oba reprezentanti.
Následovala autogramiáda a také společné fotky se zájemci. Krmenčík se Zmrhalem dávali jeden podpis za druhým a to samé platilo také o dnes populárních selfie. Rozruch vzbudil jeden z žáků tím, že chtěl podepsat tričko s velkým logem Sparty Praha, což oba, jakožto zástupci dvou sparťanských rivalů - Plzně a Slavie, rezolutně odmítnuli.
Reprezentanty pak z tělocvičny vyprovodil potlesk spolu s poděkováním za návštěvu.

Kompletní fotogalerie na Facebooku: 

https://www.facebook.com/pg/fkusti/photos/?tab=album&album_id=1356019027815989
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital