Ročník 2007 má za sebou dva turnaje na Slavii

Druhý prosincový víkend byl pro ročník 2007 ve znamení dvou mezinárodních turnajů na půdě pražské Slavie,
Sobota - Fair play cup 2017 (4+1, 1x20 minut)
Sobotní den byl na programu halový turnaj ve sportovní hale v Edenu. Ústečtí borci ovládli základní skupinu, když porazili 7:3 Hajduk Split, 6:2 Žilinu a po velkém boji 4:3 Slavii, se kterou prohrávali už 1:3, ale Ústečané nesložili zbraně a vítězstvím si zajistili první místo ve skupině. Semifinálové utkání už tak podařené nebylo, protože v něm přišla hořká pilulka v podobě porážky 1:5 od Sigmy Olomouc. V souboji o čtvrté místo pak Arma nestačila na chorvatský Hajduk Split, jenž nám vrátil skupinovou porážku a vyhrál 6:3.

Konečné pořadí:
1. AC Sparta Praha
2. SK Sigma Olomouc
3. HNK Hajduk Split
4. FK Ústí nad Labem
5. SK Slavia Praha
6. Györ ETO FC
7. AS Trenčín
8. MŠK Žilina

Neděle - Winter Cup 2017 (6+1, 1x20 minut)
Také v neděli zůstal ročník 2007 v prostředí slávistického Edenu, tentokrát se ve velmi chladných teplotách představil venku na umělé trávě. V základní skupině to byla z pohledu Ústí nad Labem opět jízda. 3:0 proti Györu, 2:1 proti Trenčínu a opět 4:3 proti Slavii Praha, se kterou naše naděje 3 minuty před koncem prohrávali 2:3, ale přesto znovu vyhráli! Bohužel semifinále bylo tento víkend ústeckým prokletím, protože našim borcům se do cesty postavil opět chorvatský Hajduk Split, se kterým tentokrát prohráli 1:4. V boji o třetí místo si však vyšlápli na domácí Slavii Praha (potřetí za víkend!), se kterou vyhráli suverénně 4:0 a obsadili na nedělním turnaji třetí místo.

Konečné umístění:
1. Hajduk Split