Rozjetá Arma porazila také Třinec!

V rámci 9.kola hostila Arma na domácí půdě tým Třince. Jednalo se o duel tabulkových sousedů. Arma byla před zápasem na 5.místě se ziskem 15 bodů, Třinec o příčku pod námi se ziskem 11 bodů.
Trenér Petr Němec nemohl nasadit zraněné Králíka s Leiblem. Jedinou změnou oproti utkání v Českých Budějovicích bylo nahrazení Eliáše Novotným.
Bleskový start Armě dopřál Tomáš Smola, který po Zemanově přihrávce otevřel skóre už po čtyřech minutách - 1:0. Velkou šanci měl také Třinec, ale po přihrávce Salachny pálil vedle Malcharek. Hra Army však byla v úvodu utkání dobrá a v 11. minutě byla vyjádřena dalším gólem. Standardka Šnirce propadla na zadní tyč k Zemanovi, který nadvakrát dostal míč do sítě - 2:0. Nebezpečné byly také průniky Novotného a Zemana, ale tentokrát nezapršelo. I nadále byla Arma dopředu velmi aktivní. Šnircův střílený přímý kop vyškrábl Paleček nad břevno na roh. Ve 28.minutě přiťukl Hyčka po chybě Třince míč Miskovičovi, ale toho zradilo zpracování. Arma ovládala utkání a mohla přidat další branky. Po rohovém kopu hlavičkoval doprostřed brány Vaněk. Ve 41.minutě postupoval po pravé straně hřiště Michal Zeman, srovnal si míč na levou nohu a plovoucí střelou zaskočil Palečka - 3:0. Arma tříbrankové vedení neudržela, protože ve 45.minutě nedokázala odkopnout míč a střelou zpoza vápna do šibenice se prosadil třinecký René Dedič - 3:1.
Ve druhém poločase měli více ze hry fotbalisté Třince. Ceplákův únik v 50.minutě vyřešil skvělým zákrokem Zacharda. O minutu později byl tvrdě faulován Miskovič, rozhodčí sice neodpískal faul, ale Miskovič musel ze zdravotních důvodů střídat. V 64.minutě pálil po zemi křižně Mozol, ale bránu Zachardy minul. Armě dost možná po náročném programu docházely síly a i nadále se musela bránit. V 76.minutě hlavičkoval Malcharek přesně do náruče brankáře Zachardy. Arma se pečlivě bránil a v 86.minutě mohla dát definitivní pojistku prostřednictvím Martykána, který však hlavičkoval vedle. Armu nezastavil ani kvalitní soupeř z Třince!

FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec 3:1 (3:1)
Branky: 
4. Smola, 11. Zeman, 41. Zeman - 45. Dedič 
Sestava Ústí nad Labem: Zacharda - Zeman, Zukič, Vaněk, Šnirc - Hyčka, Miskovič (53. Veverka), Peterka (88. Hošek), Martykán (K), Novotný (77. Eliáš) - Smola
Sestava Třince: Paleček - Joukl, Vomáčka, Hloch, Janoščin (84. Čelůstka) - Bedecs - Malcharek, Salachna (46. Tomeček), Mozol, Teplý (46. Ceplák) - Dedič
ŽK: 20. Hyčka, 90. Veverka - 12. Salachna, 25. Bedecs, 40. Teplý
Rozhodčí: Julínek - Antoníček, Vitner
Diváci: 1 212
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital