Rozšíření sportovní přípravy pro naše žáky!

Od nového školního roku jsme ve spolupráci s naší partnerskou školou ZŠ Rabasova rozšířili sportovní i nesportovní program pro naše hráče, kteří školu navštěvují. Každý pátek nově probíhá pro všechny hráče ranní trénink od 7:00 do 7:45, kde se věnujeme především nespecifickým fotbalovým činnostem jako kompenzační cvičení, gymnastika, koordinace a rozvoj rychlosti.


Z fotbalových činností se věnujeme především dovednostem jako hra hlavou nebo jemná technika s míčem. Od tohoto tréninku si slibujeme komplexní připravenost našich hráčů a stejně tak neméně důležitou prevenci před případnými zraněními.

Trénink má navíc i "sociální" aspekt, kdy se spolu setkávají hráči napříč kategoriemi od U10 po U16, tréninků se navíc účastní Jakub Spica, který je od této sezóny hráčem SG Dynamo Drážďany a tak naši mladí hráči mají možnost vzhlížet i k těmto cílům.

Další novinkou je pro naše hráče trochu nepříjemná, pro nás však velmi důležitá, pravidelná kontrola prospěchu a chování. Trenéři každý pátek po ranním tréninku kontrolují hráčům žákovské knížky a pak pokračují za třídními učiteli, se kterými probírají chování kluků.

Děkujeme ZŠ Rabasova za tuto spolupráci!

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital