S Táborskem bez gólu

V dalším kolem Fotbalové národní ligy jsme remizovali 0:0 s Táborskem.
Od prvních minut bylo jasné, že nás čeká velmi vyrovnané utkání. Hráči ústecké Army na soupeře vlétli a prvních deset minut byli lepším týmem. Největší šanci z úvodního náporu měl Pavel Moulis, který v 9. minutě ze standartní situace nastřelil břevno. Poté se hra vyrovnala a k vidění byla spousta nepřesností na obou stranách. Se skórem se snažil něco udělat Peterka, který ale z velké dálky střílel vedle. Ve 25. minutě si Lukáš Pouček vyměnil ve velkém vápně míč s Pavlem Moulis, který však svoji střelu namířil vysoko nad branku. I když bylo ve hře dost nepřesností na obou stranách, tak více šancí mělo Ústí. Další šance otevřít skóre se naskytla ve 37. minutě. Michal Zeman nacentroval přesně na hlavu Martina Jindáčka, jehož hlavička skončila vedle táborské branky. Ve 45. minutě měl ještě velkou šanci Petr Výborný, který však prováhal vhodný okamžik k zakončení a trefil pouze obránce soupeře. Soupeř z Táborska měl velkou šanci v 64. minutě. Tomáš Mrázek však z blízka minul Tvrdoňovu bránu. Táborsko v druhém poločase bylo aktivnějším týmem, z čeho vyplynula další šance. V 66. minutě střílel Aleš Hanzlík, jehož tečovaná střela doputovala až k nohám Marka Hovorky, který svou střelu nasměroval k pravé tyči, kde byl však připraven ústecký brankář Tvrdoň. Další šance hostů se naskytla v 66. minutě, kdy Marek Hovorka z pravé strany mířil pod břevno. Proti tomu byl však Marián Tvrdoň, který konečky prstů vytáhl jeho pokus nad břevno. V 72. minutě zahrozilo opět také Ústí. Kateřiňák nalezl na hranici malého vápna Martina Jindráčka, který nemířil mezi tři tyče. Žádnou velkou šanci již diváci na stadionu neviděli, a proto skončilo utkání bezbrankovou remízou. 


FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko 0:0
Sestava Ústí: vrdoň – M. Zeman, J. Peterka (C), Zukič, Šnirc – Martykán (80. Miskovič), Kateřiňák – Moulis (89. Mysliveček), P. Výborný, Jindráček (74. Pícha) – Pouček
Sestava FC MAS TáborskoToma – Hovorka, Mráz (C), Cíferský, A. Hanzlík – Kalvach, Nešický, Javorek – Ciku (81. Fulnek), Džafić – Mrázek (80. Froněk)
ŽK7. Výborný, 55. Zukič – 8. Ciku, 77. Hovorka, 86. Hanzlík
RozhodčíPechanec – Mokrusch, Arnošt
Diváci: 905
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital