Schůzka vrcholných zástupců - Ústí - Drážďany

Ve čtvrtek 10.3.2016 proběhla v Drážďanech schůzka vedení měst a sportovních klubů Ústí nad Labem a Drážďan v rámci plánované přeshraniční spolupráce SN-CZ 2014-2020.

Na úvod schůzky byl shrnut dosavadní průběh vynikající spolupráce mezi FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden, která intenzivně probíhá již druhým rokem. Díky nově odstartované spolupráci obou měst nabývá celá kooperace oficiálních rozměrů v rámci projektu "Dva různé jazyky, kde společnou řečí je fotbal". Účastníci schůzky také navštívili ukázkovou tréninkovou jednotku drážďanských žáků, kategorie U14. Více informací přineseme v rámci rozhovoru s manažerem projektu Zdeňkem Bechyněm.

Seznam účastníků:
Ing. Věra Nechybová - primátorka města Ústí nad Labem