Silný vítr poznamenal víkend mládeže, přinášíme přehled výsledků

Kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám se neodehrály nedělní zápasy dorostů, žáků ani přípravek. Na domácí umělé trávě došlo vlivem silného větru k poškození ochranné sítě za jednou z branek, čímž by bylo ohroženo zdraví všech účastníků utkání. Na svůj zápas neodcestovaly ani dorosty U19 a U17, pro které by cesta autobusem do Pardubic byla zdraví nebezpečná. V sobotu pak zaznamenal obrat snů dorost U18, který v utkání s VOŠ a SOŠ Roudnice prohrával 1:4 a 2:6, ale i přesto v utkání zvítězil 8:6!

Česká liga dorostu sk.B

Pardubice "B" - U19, odloženo vzhledem k nepříznivému počasí, náhradní termín bude oznámen po dohodě klubů
Pardubice "B" - U17, odloženo vzhledem k nepříznivému počasí, náhradní termín bude oznámen po dohodě klubů

Česká divize dorostu sk.B

U18 - VOŠ a SOŠ Roudnice 8:6 (1:4)
Branky Ústí: 30., 63., 70., 78. a 85. Smutný, 56. Klaser M., 67. Lidmila, 74. Příhonský
Sestava Ústí: Možný - Pelc (46. Mulató), Delsart, Král (K), Růžička (37. Příhonský), Lidmila, Jahnel (50. Adamec), Wohlrab, Dušek, Klaser M., Smutný
Trenér: Vrba
Rozhodčí: Plzák - Vaverka, Lácha

U16 - VOŠ a SOŠ Roudnice 5:1 (3:0)
Branky Ústí: 73. a 77. Fuč, 7. Hájek, 18. Suroviak, 38. Huml
Sestava Ústí: Stoklasa - Huml, Suroviak (46. Patka), Židek R. (65. Doležal), Berky, Fuč (K), Hájek (65. Šmilauer), Kunta (41. Carrassi), Ryska, Šupík, Vondráček P.
Trenéři: Dolinský, Deutsch.
Rozhodčí: Plzák - Lácha, Vaverka

Česká divize žáků sk.B

U15, U14 - Neratovice-Byškovice, odloženo vzhledem k neregulérnosti hrací plochy a nepříznivému počasí, náhradní termín bude oznámen po dohodě klubů