Soutěž Léto s Armou je tady! Vyhrajte permici a další hodnotné ceny!

Tradiční letní soutěž je tady! Spouštíme pro vás soutěž Léto s Armou! Hlavní cenou v soutěži je permanentní vstupenka na sezónu 2019/2020!
Jak se do soutěže zapojit?
Je to jednoduché! Zašlete nám svou fotografii z dovolené či výletu, na které máte na sobě či při sobě fanouškovské předměty Army! Dres, šála nebo třeba ručník! Šanci na výhru má každá fotografie! 

Jak soutěž funguje?
Zasílejte nám své soutěžní fotografie na e-mailovou adresu letosarmou@fkusti.cz! My každou vaší fotografii zařadíme do soutěže! Ale pozor, každý fanoušek může do soutěže vyslat pouze jednu fotografii! Pokud si tedy přejete vybrat si sami svoji nejlepší fotografii, zašlete nám prosím pouze jednu!

Po ukončení první fáze soutěže vybereme nejlepší fotografie do závěrečného hlasování! To proběhne na oficiálních facebookových stránkách klubu. Fotografie s nejvyšším počtem "To se mi líbí" (like) si odnesou hodnotné ceny!

Ale pozor! Fotografie nám zasílejte pouze do uvedeného e-mailu, fotografie zaslané přes Facebook či jiným způsobem nebudou zařazeny do soutěže!

O jaké ceny soutěžíme?
Nejlepší fotografii oceníme permanentní vstupenkou na sezónu 2019/2020. Druhá nejlepší fotografie získá šálu a třetí jeden z nejnovějších produktů v nabídce našeho fanshopu - voňavku do auta!

Soutěž Léto s Armou právě začíná! Zapojte se do soutěže a zašlete nám své fotografie na e-mailovou adresu letosarmou@fkusti.cz!PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital