Spolupráce s Dynamem Drážďany se opět prohlubuje

Dnem 26.3.2015 jsme navázali další akcí na úspěšnou spolupráci klubů FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden.

Ve sportovním centru Sportpark fotbalové akademie Dynama absolvovalo 6 našich hráčů tréninkovou jednotku s mužstvem U15 . Společné tréninkové jednotky budeme praktikovat v žákovských kategoriích a jako další aktivity jsou připraveny společné kempy, ale i kulturní a studijní akce.Hráči jsou průběžně připravováni na pobyt v sousedních Drážďanech v klubových jazykových kurzech (AJ a NJ), které probíhají pravidelně pod dohledem zkušených lektorů v učebnách nové tribuny. Paralelně s tímto projektem běží i přátelská a turnajová utkání napříč všemi kategoriemi. Celé odpoledne se neslo ve skvělé přátelské atmosféře, za kterou děkujeme vedení akademie SG Dynama Dresden .

Na fotografii zleva: Martin Dolinský (šéftrenér mládeže FK Ústí nad Labem), Vasil Kušej, Pitt Krahl, Jáchym Bechyně, Paul Hagen, Jan Seifert (ředitel akademie SG Dynamo Dresden)