Spolupráce s SG Dynamo Drážďany nabírá obrátky

Ve středu 6.5.2015 absolvovala mužstva U15,14 další ze seriálu (nyní již tradičních) přípravných utkání s naším fotbalovým partnerem SG Dynamo Dresden. Tentokrát pro nás ovšem jako bonus připravili naši sportovní přátelé prohlídku hlavního stadionu, včetně velmi zajímavého průvodního slova.

Kluci prolezli doslova každý kout moderního drážďanského stadionu pro 35.000 diváků a vtipný slovní doprovod vše jenom podtrhl. Po příjemně stráveném odpoledni následoval přesun do fotbalové akademie, kde obě mužstva sehrála svá utkání na perfektně připraveném trávníku. Zmiňovanému dvojzápasu předcházela schůzka úzkého vedení mládeže obou klubů s tématem následujících fází nastavené spolupráce.  Kromě společných tréninkových jednotek a přípravných utkání nás čekají v blízké budoucnosti letní i zimní výměnné  tréninkové kempy  a hráčské či trenérské stáže.

Svou účast přislíbilo mužstvo SG Dynamo Dresden U16 i na  připravovaném mezinárodním turnaji Adviso Cup 2015 ve dnech 12.-13.9.2015, kde se poprvé v České republice představí stejná kategorie fotbalové akademie FC LIVERPOOL a máme se tudíž opravdu již v dohledné době na co těšit.