Stanovisko FK Ústí nad Labem - mládež, z.s.

AKTUALIZOVÁNO DNE 15. 03. 2020:

Vzhledem k aktuální situaci stále platí nařízení vedení klubu ze dne 12. 03. 2020 o přerušení sportovní činnosti - to se nově týká také veškerých tréninkových jednotek (vč. těch individuálních) a chodu sekretariátu FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. - AREÁLY FK ÚSTÍ NAD LABEM BUDOU DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENY. Vedení spolku nebere situaci na lehkou váhu a všem doporučuje, aby sledovali aktuální dění a striktně se řídili nařízeními Vlády ČR. Po dobu trvání opatření se bude scházet "klubový krizový štáb", který bude informovat o aktuálním dění prostřednictvím komunikačních kanálů klubu. 

AKTUALIZOVÁNO DNE 15.03.2020:

Od 16. března 2020 00:00 hod vláda ČR omezuje volný pohyb osob na celém území státu.
 
I nadále tak do odvolání bude platit nařízení vedení našeho klubu o uzavření areálů a zrušení veškeré sportovní činnosti. Celé znění mimořádného opatření sdílíme níže. O dalším vývoji Vás budeme informovat.
 
Všichni doufáme, že se brzy všichni potkáme na hřišti a modrobílá rodina bude zase pohromadě. Prosíme, buďte v těchto těžkých dnech maximálně opatrní a obezřetní, sledujte aktuální dění a řiďte se nařízeními vlády ČR tak, abychom mohli brzy společně slavit branky v sítích soupeře.
 
DĚKUJEME ZA POZORNOST! VAŠE ARMA
PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital