Štěchovice - Ústí 0:4

Ústečtí fotbalisté sehráli předposlední přípravné utkání v Hradištku, kde vyzvali třetiligové Štěchovice. Arma si v průběhu prvního poločasu vypracovala tříbrankové vedení, které ještě ve druhém poločase o jeden gól vylepšila.

Arma si držela od úvodu utkání převahu a šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Moulis nahrál v 17. minutě na Výborného, který však bránu netrefil. O dvě minuty později už šla Arma do vedení. Rohový kop Kateřiňáka dopravil do sítě Peterka - 0:1. Ve 37. minutě vyslal Leibl nádherným křižným pasem Pavla Moulise, který si v zakončení věděl rady - 0:2. Domácí do poločasové přestávky inkasovali ještě jednou. Leiblův centr do vápna si před Jindráčkem srazil do vlastní sítě Kučera - 0:3. Ještě před odchodem do kabin mohl zvýšit vedení Jindráček, ale ten Peterkův centr nezakončil přesně. Ústečtí fotbalisté do druhého poločasu prostřídali sestavu, nastoupil také testovaný fotbalista ze Slovenska Matuš Ondrejka. Jednu z vytvořených šancí neproměnil v 69. minutě Mysliveček. Čtvrtou branku našemu týmu daroval domácí brankář, který odkopem trefil Ondrejku, ten zachoval klid a nahrál před prázdnou bránu Poučkovi - 0:4. Pouček mohl v zápětí navýšit vedení, ale nedokázal usměrnit Myslivečkův centr přesněji. Tempo utkání se postupem času snižovalo a Arma dokráčela k pohodlné výhře 4:0.
Nepříjemnou dohru mělo utkání pro naše mužstvo, protože po návratu do kabin bylo zjištěno, že byla vykradena. Celou věc na místě vyšetřila PČR.

FK TJ Štěchovice - FK Ústí nad Labem 0:4 (0:3)
Branky:
19. Peterka, 37. Moulis, 41. vlastní Kučera, 74. Pouček
Sestava Ústí v 1. poločase: Zacharda - Zeman, Zukič, Piroch, Šnirc - Kateřiňák, Peterka - Moulis, Výborný, Leibl - Jindráček
Sestava Ústí ve 2. poločase: Tvrdoň - Zeman (60. Ondrejka), Piroch, Vaněk, Pícha - Miskovič, Martykán - Moulis (65. Výborný), Mysliveček, Procházka - Pouček