Strada s Bílkem zůstávají. Tým posílil i Dvořák

ÚSTÍ N.L. - Marek Strada s Michalem Bílkem absolvovali celou letní přípravu a před startem podzimní části se dotáhlo jejich roční hostování. Současně si v týmu vybojoval místo Radek Dvořák z FK Litoměřicko. K týmu se také připojil Petr Výborný, který se vrátil z hostování taktéž v Litoměřicích.

Marek Strada
Pravý obránce či záložník Marek Strada se narodil 16. března 1994. Je odchovancem FK Teplice. Z teplické juniorky nakoukl i do tamního "A" týmu, ale dospělý fotbal si osahal hlavně v Sokolově, kde strávil poslední dvě sezóny. V uplynulé sezóně odehrál v Sokolově 25 zápasů. Gól nevstřelil, inkasoval dvě žluté karty. Nyní se připojil k našemu týmu, kde bude působit v rámci ročního hostování z Teplic.

 

Michal Bílek
Dvacetiletý pravý obránce či střední záložník Michal Bílek také míří do Ústí na roční hostování z FK Teplice. Jedná se o talentovaného hráče, který prošel řadou mládežnických reprezentačních kategorií. 

 

Radek Dvořák

Roční smlouvu s FK Ústí nad Labem si vybojoval mladý obránce Radek Dvořák. Hráč narozený 21.6.1995 přichází z třetiligového Litoměřicka, kde v minulé sezóně odehrál 28 zápasů. Dominik Šup

Před několika dny jsme vás také informovali o příchodu útočníka Dominika Šupa. Fotbalista, jenž v minulé sezóně hostoval ve Varnsdorfu, přichází nyní do Ústí z FK Teplice na hostování. 
 


Olivier Kingue

Již jsme vás také informovali o setrvání Oliviera Kingueho, jemuž pokračuje hostování v Ústí ze Slavie Praha.


S týmem se také v letní přípravě připravovali nadějní ústečtí mládežníci: brankář Němec a hráči Hudec s Chodorou. Všichni tři podávali v přípravě kvalitní výkony. Dále budou pokračovat v dorostu, byť kdykoli mohou zasáhnout i do dění v "A" týmu.PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital