Středeční dopoledne bude patřit Armě a juniorce Teplic

ÚSTÍ N. L. - K dalšímu, v pořadí již 6. přípravnému zápasu, který se odehraje na UMT již zítra, přijedou prověřit hráče FK Ústí mladíci z Teplic. Zápas se odehraje v tradičním čase těchto přípravných utkání od 11 hodin na UMT Městského stadionu.

Ústeckou Armu čeká šesté přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Vítěznou šňůru modrobílých v sobotu přetrhla Dukla Praha, takže je na čase začít spřádat novou. Středečním soupeřem bude juniorský tým Teplic. Ústí už v uplynulých zápasech mělo možnost poměřit síly s teplickým áčkem a jejich vzájemné zápolení skončilo pro ústecké pozitivně smírně 3:3.

Teplická mladá krev vedená trenérem Stanislavem Hejkalem začala svou přípravu o týden později než Arma, nicméně už za sebou má soustředění v Písku a dva přípravné zápasy a zatím z nich odešla neporažena. První zápas zvítězila na juniorkou Plzně 3:1 a v druhém utkání se postavila třetiligovému Vyšehradu, který zdolala také 3:1. I postavení Teplic U21 v tabulce Juniorské ligy, kde dřímají na první příčce s bodovým náskokem nad AC Sparta Praha U21, napovídá, že utkání bude mít svou kvalitu. Na soupisce teplické juniorky nalezneme fanouškům Army dobře známého obránce Marka Richtera (hostoval u nás na podzim), ten se ale v zápase neobjeví, jelikož odcestoval na soustředění s „A“ týmem FK Teplice na Kypr.

Hráči ústecké Army se nacházejí v pokročilejší fázi přípravy, testují se noví hráči, o jejichž možném působení či odchodu rozhodují i výkony v přípravných zápasech. Zatím si hráči v modrobílých dresech nevedli vůbec špatně, doposud mají na kontě 3 výhry, jednu remízu a jednu prohru.

Prosadí se potřetí za sebou Pavel Pilík? Přidá další branky do své sbírky novic v ústeckém dresu Alexander Jakubov?
Přijďte se přesvědčit sami. Naše hráče můžete podpořit ve středu na UMT u Městského stadionu. Výkop přípravného utkání je v 11 hodin.