Také na dohrávku proti Vítkovicím můžete kupovat sponzorské vstupenky a vyhrát vstupenky či poukazy

Ústí nad Labem – Ve čtvrtek 11. 10. 2018 je v Ústí nad Labem na programu dohrávka 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR proti Vítkovicím. I na toto utkání budou k mání sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč, koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

První vylosovaná vstupenka vyhrává tričko od firmy YES v Dlouhé ulici v Ústí nad Labem + dvě vstupenky do Severočeského divadla v Ústí nad Labem na přestavení CAFÉ AUSSIG.

Druhá vylosovaná vstupenka vyhrává knihu o historii Army + rovněž dvě vstupenky do Severočeského divadla v Ústí nad Labem na přestavení CAFÉ AUSSIG.

Třetí vylosovaná vstupenka poukázku na dámský střih do kadeřnictví KEREVIT v obchodním centru ALBERT na Severní Terase v Ústí nad Labem.

Co to je sponzorská vstupenka?

Jedná se o vstupenku v nominální hodnotě 100,- Kč, kterou si může dobrovolně a v jakémkoliv množství zakoupit každý, kdo se s touto myšlenkou ztotožní a samozřejmě si to může dovolit. Mohou si ji zakoupit i ženy nebo rodiče dětem, ač mají tyto dvě skupiny vstup na utkání zdarma a samozřejmě je klub za jejich přítomnost na utkání rád. Dobrovolnosti se obecně vzato meze nekladou a naprosto upřímně každému, kdo bude chtít klubu touto dobrovolnou formou pomoci už předem klub děkuje.