Tomáš Vlček odcestoval s reprezentací do 19 let!

Obránce Tomáš Vlček odcestoval s reprezentací do 19 let! Zúčastní se tak připravných utkání proti Švýcarsku a Belgii!
Kádr Army je momentálně o jedno jméno chudší. Obránce Tomáš Vlček totiž zamířil na sraz národního týmu do 19 let. V rámci aktuálního národního srazu sehraje reprezentace do 19 let dva přípravné zápasy.

Ten první již zítra, ve čtvrtek 5. září ve Fribourgu proti Švýcarsku. Poté se národní tým přesune do Bruselu a v úterý 10. září sehraje druhý přípravný zápas v Tubize proti Belgii.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.