Trenér Aleš Křeček: Kabina pořád prochází určitými změnami

ÚSTÍ N.L. - S vítězstvím nad Litoměřickem byl spokojen trenér Army Aleš Křeček. Kromě toho také nastínil nové změny v kádru. Více v rozhovoru s trenérem.
Pojďme k hodnocení zápasu s Litoměřickem.

Měli jsme herní převahu s řadou šancí. Příležitosti jsme ale nedokázali proměňovat. Proto skoro až do konce byl stav stále pouze 1:0. To bylo ošemetné, protože soupeř může potrestat nějakou vaší chybu nebo může utéct do nějakého brejku. Byl to takový stav na vodě. Ale jsem rád, že jsme udrželi vzadu nulu. Ještě jsme dali gól v poslední minutě, což bylo vyústění naší snahy. Šancí jsme ale měli hodně, mohli jsme dát další tři až čtyři góly. S proměňováním šancí jsem nebyl spokojen. Hráči ale v měli v posledních dvou dnech za sebou těžké tréninky, tak si s tím poradili dobře. Na některých byla ale znát únava.

Můžete prozradit nové změny v kádru?

Kabina pořád prochází určitými změnami. Marek Richter se vrací do Teplic. Lukáš Matějka také pravděpodobně odejde. Ladislav Vopat z Dukly je u nás na testech a paradoxně je u nás na zkoušce do sobotního zápasu s Duklou.

Za Litoměřicko nastoupil Štěpán Kacafírek, který ještě na podzim působil v Armě. Jak jste to vnímal?

Štěpán v dresu Litoměřicka hrál na hrotu útoku, snažil se a bojoval, tak jak ho známe. Jsem rád, že jsme všichni zápas přežili ve zdraví a Štěpánovi přeji, aby se mu dařilo v novém působišti.

Přečtěte si také:

Jiří Pimpara: Pořád je na čem pracovat