Trenér Aleš Křeček u týmu zůstává

Trenér Aleš Křeček s asistenty Jurajem Šimurkou a Radimem Novákem zůstávají v Ústí nad Labem. Realizační tým splnil svůj cíl z jarní části sezóny, zachránil pro severočeský tým Fortuna národní ligu, a tak si vysloužil pokračování u týmu.
Klub se dohodl s trenérem Křečkem na dvouleté smlouvě, celý realizační tým tak pokračuje u týmu. Křeček se svým zkušeným asistentem Šimurkou přišel do Ústí na konci podzimní části sezóny 2017-2018. Klub před jejich příchodem klesal tabulkou a bylo jasné, že ho na jaře čekají záchranářské starosti. Arma nakonec udržela definitivní jistotu druholigové příslušnosti v posledním 30. kole po výhře 4:0 nad Vítkovicemi.

V následujících dnech se také bude rýsovat hráčský kádr Army. Kariéru ukončil Jan Martykán, hráči na hostování se vrátili do svých domovských klubů. Kouč Křeček ale výhledově sledoval některé hráče z 3. ligy nebo Juniorské ligy. O změnách v týmu vás budeme průběžně informovat.