Tým opustil dlouholetý obránce Michal Zeman

ÚSTÍ N.L. - Na startu letní přípravy už chyběl Michal Zeman, který po sezóně 2017-2018 opustil kádr ústeckého celku. Dlouholetý zadák a většinu času také kapitán Army se loučí s kariérou na nejvyšší úrovni a míří do nižší soutěže v Rakousku.
Michal Zeman pochází z Liberce, kde také vstoupil do profesionálního fotbalu. Přes mládež a "B" tým se tam dostal až do kádru prvoligového "A" týmu. Připsal si také několik prvoligových startů.

Od 1. července 2011 působil Zeman v kádru FK Ústí nad Labem. Postupně se vypracoval mezi největší opory týmu a byl také kapitánem. V Ústí nakonec strávil 7 let! Stal se také oblíbencem fanoušků a jistotou v ústecké sestavě. Klub děkuje Michalovi za sedm skvělých druholigových sezón v ústeckém dresu!

V poslední sezóně zkušený zadák laboroval se zdravím, a proto se také loučí s fotbalem na nejvyšší úrovni. Působit by dále 33letý obránce měl v nižší rakouské soutěži.

"Michal Zeman dohrával sezónu s velkým zdravotním sebezapřením. Jeho tělo už mu vypovědělo službu. V Ústí odvedl velkou práci a jeho cesty se ubírají do nižších soutěží v Rakousku, kde to skloubí i s civilním zaměstnáním," dodává ředitel FK Ústí nad Labem Petr Heidenreich.
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital