U10: 2.místo na turnaji v Mostě

V sobotu 4.3.2017 se v Mostě uskutečnil halový turnaj pro kategorii U10. V silné konkurenci si ústecké naděje nevedly špatně a obsadily celkové druhé místo.

Díky projektu přeshraniční spolupráce se na turnaji mohly potkat celky FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden. Výsledek vzájemného utkání skončil nerozhodně 3:3. Celý turnaj ovládla pražská Sparta, která v turnaji ani jednou neztratila bod, přičemž nejblíže k tomu byla právě v utkání s naší přípravkou.

Výsledky FK Ústí nad Labem U10:
Ústí - Most modří 17:0
Ústí - Dresden 3:3
Ústí - Sparta 1:2
Ústí - Sokolov 3:2
Ústí - FTA Praha 8:2
Ústí - Most zelení 3:0

Výsledky SG Dynamo Dresden U10:
Dresden - Sparta 0:3
Dresden - Ústí 3:3
Dresden - Most zelení 2:2
Dresden - Sokolov 5:0