U11 díky svému výkonu na E.ON Cupu letí s Janem Kollerem do Bruselu

Náš ročník 2007 se ve dnech 8. - 10. 9. 2017 zúčastnil špičkově obsazeného turnaje E.ON Cup 2017, který se konal v Roudném u Českých Budějovic pod patronací Jana Kollera.


Celkem 40 týmů z celé Evropy sehrálo skvěle organizovaný turnaj. Kromě českých špičkových mužstev, zavítaly do Roudného takové týmy, jako například Hertha BSC, AS Monaco, Anderlecht Brusel či Schalke 04. Ústečtí fotbalisté odehráli za tři dny celkem 17 zápasů a neuvěřitelné je, že první porážka pro Armu přišla až v 16.zápase v semifinále proti Anderlechtu Brusel, pozdějšímu vítězi. V boji o třetí místo, sice Ústečané nestačili vinou chybějících sil na Sigmu Olomouc, to nic nemění na faktu, že malí Ústečáci reprezentovali skvěle celý klub, za což jim děkujeme. 

Ani samotní fotbalisté však z jihu Čech neodjeli s prázdnou. Za skvělé výkony si zcela zasloužili letecký 4denní zájezd do Bruselu se samotným patronem turnaje Janem "Dinem" Kollerem, v jehož rámci navštíví zápas "A" mužstva Anderlechtu (včetně prohlídky stadionu) a sehrají také dva přátelské duely s místními celky.

Ještě jednou gratulujeme a přejeme krásný zážitek v Bruselu!

Základní skupina :

Pátek :

1. FK Ústí nad Labem 3:1 FK Hodonín

2. FK Ústí nad Labem 1:1 TJ Lanškroun

3. FK Ústí nad Labem 2:1 SC Xaverov Horní Počernice

4. FK Ústí nad Labem 6:1 Malše Roudné

5. FK Ústí nad Labem 1:0 Hertha BSC

6. FK Ústí nad Labem 5:1 SK Sigma Olomouc

7. FK Ústí nad Labem 4:0 MFK Frýdek-Místek

8. FK Ústí nad Labem 1:1 SFC Opava

9. FK Ústí nad Labem 2:2 FK Mladá Boleslav

Nadstavbová část :

10. FK Ústí nad Labem 5:0 Luceafarul Kluž

11. FK Ústí nad Labem 6:1 FC Sparta Brno

12. FK Ústí nad Labem 3:1 1. FK Příbram

13. FK Ústí nad Labem 1:1 FK Česká Třebová

14. FK Ústí nad Labem 0:0 FC Schalke 04

Čtvrtfinále:

15. FK Ústí nad Labem 2:1 SK Slovan Bratislava

Semifinále:

16. FK Ústí nad Labem 1:9 RSC Anderlecht Brusel

O třetí místo:

17. FK Ústí nad Labem 1:6 SK Sigma Olomouc


Sestava Ústí: Jaroslav Růžička, Michal Maxa, Jan Kůstka, Filip Kočvara, Jakub Rajchert, Jan Grupáč, Matěj Kulhánek, Jan Ilco, Štěpán Mužík, Jan Barát, Tomáš Štajnc, Samuel Avenarius, Jakub Vico, Lukáš Feriančík.
Trenéři:
Jiří Strnad, Michal Maxa


Konečné pořadí:
1. RSC Anderlecht Brusel
2. AC Sparta Praha
3. SK Sigma Olomouc
4. FK Ústí nad Labem
5. SK Slavia Praha
6. Luceafarul Kluž
7. Hertha BSC
8. ŠK Slovan Bratislava
9. SFC Opava
10. FC Hradec Králové
11. FC Schalke 04
12. ACS Kinder Sg. De Mureš
13. FK Hodonín
14. FK Šumperk
15. FK Česká Třebová
16. FC Zbrojovka Brno
17. 1. FK Příbram
18. 1. FC Slovácko
19. FC Sparta Brno
20. FC Hlučín
21. FK Mladá Boleslav
22. Bohemians Praha 1905
23. SK Dynamo České Budějovice
24. FC Fastav Zlín
25. FC Vysočina Jihlava
26. AS Monaco FC
27. SKP České Budějovice
28. MFK Karviná
29. TJ Lanškroun
30. FK Kohouti Rokycany
31. MFK Frýdek-Místek
32. FC MAS Táborsko
33. FC Baník Ostrava
34. TJ Sokol Hrusice
35. SC Xaverov Horní Počernice
36. FC Slovan Liberec
37. AC Sparta Praha - dívky
38. TJ Tatran Kohoutovice
39. FK Tatran Prachatice
40. Malše Roudné

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital