Ústí nastřílelo mladíkům z Liberce sedm branek!

Ústí v dalším přípravném utkání přivítalo juniorku Slovanu Liberec.
Arma po juniorce z Teplic dnes přívítala na umělé trávě další juniorský tým. Tentokrát k nám přijela juniorka Slovanu Liberec. Mladíci z Liberce nastoupili do utkání aktivně a prvních 10 minut byli aktivnějším týmem. První branku zápasu však střelili hráči domácí Army. Šnircův centr do vápna uklidil do branky Lukáš Pouček. Druhá branka utkání na sebe nenechala dlouho čekat. Tvrdou střelu Moulise hostují brankář vyrazil k Miskovičovi, který už měl lehkou práci - 2:0. Ústí bylo od této chvíle jasně lepším týmem a do poločasu přidalo další tři branky. Začátek druhého poločasu patřil opět mladíkům z Liberce. Marián Tvrdoň, který v brance nahradil Zachradu musel vytáhnout několik důležitých zákroků. Branky však i nadále padali do liberecké branky. V 75. minutě na 6:0 zvýšil Jiří Miskovič, který zkompletoval hattrick. Sedmý gól přidal Pavel Moulis. Za svoji aktivitu a snahu se dočkali branky i mladíci z Liberce. Na konečných 7:1 snížil Milan Kerbr. Arma tak po juniorce Teplic porazilo vysoko i juniorku Slovanu Liberec.

FK Ústí nad Labem - FC Slovan Liberec U21 7:1 (5:0)