Ústí přivítá v pátek Pardubice

Ústecké fotbalisty čekají perné dny. Už v pátek hostíme v utkání 7.kola FNL Pardubice, poté v úterý Slavii Praha a příští pátek vyrážíme na půdu Českých Budějovic. Všechna pozornost je však teď upřena k pátečnímu utkání proti Pardubicím.
Ústečtí fotbalisté nemusí být dosavadním průběhem sezóny zklamáni. Je sice pravda, že nebýt ztracených zápasů se Znojmem nebo Frýdkem-Místkem, tak by mohl být bodový zisk větší, ale jak se říká: "Kdo chce víc, nemá nic." I tak je Arma na příjemném 5.místě a v pátek proti Pardubicím bude chtít naplno bodovat.

Pardubice se nachází na 10.místě se ziskem pěti bodů. Na výhru čekali hráči z města perníku až do minulého kola, kdy si doma poradili s rezervou Olomouce v poměru 3:1. Další dva body si připsali za remízy doma s Třincem a na půdě Hradce Králové. Sestava Pardubic z posledního utkání proti Olomouci "B": Knobloch - Šejvl, Kopřiva, Pospíšil, Kakrda - Kim (79. Kovář), Kudrna, Řezníček, Jeřábek, Fousek (76. D. Pánek) - Petráň (73. Klátil)

V loňském ročníku jsme proti Pardubicím doma vyhráli 3:0, ale ve venkovním zápase jsme v závěru v 10ti hráčích ztratili vedení 1:2 a prohráli 3:2.

25.kolo Fotbalové národní ligy 2014/2015
FK Ústí nad Labem - FK Pardubice 3:2 (1:0)
Branky: 87. a 90. Kopřiva, 21. Bederka - 64. Krátký, 67. Veverka
Sestava Pardubic: Frydrych – Pospíšil, Bederka, Kopřiva, V. Kakrda – Kim (67. Klátil), Kudrna (76. Řezníček), Jeřábek, Fousek (57. D. Pánek) – Petráň, Fusek
Sestava Ústí: Zacharda – Vraštil, Zukič, Vaněk, Zeman – Pavlata, Martykán, Peterka, Novotný (62. Krátký) – Melunovič, Veverka (71. Králík)
ŽK: 61. Jeřábek - 10. Vraštil
ČK: 68. Melunovič (Ústí)
Rozhodčí: Jech - Urban, Hrabovský
Diváci: 735

11.kolo Fotbalové národní ligy 2014/2015
FK Ústí nad Labem - FK Pardubice 3:0 (1:0)
Branky: 31. a 75. Vaněk, 55. Smola
Sestava Ústí nad Labem: Novák - Vraštil, Pávek, Vaněk, Šraga - Zeman, Martykán (K), Peterka, Leibl (71. Pavlata) - Smola (86. Veverka), Králík (78. Kuč)
Sestava Pardubic: Frydrych - Kakrda, Vencl, Bederka, Vondra - Hašek, Jeřábek (K), Řezníček, Fousek (68. Záviška) - Fusek (68. Nečas), Petráň (54. Fikejz)
ŽK: 47. Vraštil, 48. Šraga, 52. Zeman - 30. Bederka, 51. Fousek, 76. Jeřábek, 80. Vencl
Rozhodčí: Váňa - Vaňkát, Černý
Diváci: 693

_______________________________________________________________________________________

Partnerem pátečního utkání je restaurace Replay.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.