Ústí prohrálo se Spartou 5:1

Arma ve druhém přátelském utkání nestačila na pražskou Spartu.
V sobotu jsme od 14:00 nastoupili v Rynholci proti pražské Spartě. V sestavě Sparty jsme mohli vidět Davida Lafatu, Mário Holka či Matěje Hybše. Zbytek byl tvořen převážně hráči z juniorského týmu. Od úvodu utkání diktovali tempo hráči Sparty. V první velké šanci utkání se ocitl Lafata, který společně s Traorém nedokázali překonat Tvrdoně. O chvíli na to trefil Čermák tyč. V 7. minutě šla Sparta do vedení zásluhou Mustedanagiče - 1:0. Hráči Ústí se horko těžko dostávali k pokutovému území Sparty. V 17. minutě díky Lafatovi navýšila Sparta vedení na 2:0. Sparta i nadále na hřišti dominovala a nepouštěla Ústí moc do hry. Další branku do sítě Ústí přidal Hybš, a těsně před koncem poločasu přidal čtvrtý gól Traoré. I ve druhém poločase byla Sparta lepším týmem. Pátou branku přidal opět Mustedanagič, který se trefil do odryté brány. V 76. minutě se prosadili také hráči Army. Pícha s Jindráčkem předvedli po pravé straně pěknou akci, kterou Jindráček zakončil přesnou střelou na přední tyč. V závěru mohl završit hattrick Mustedanagič, ale přízemní střelou Tvrdoně nepřekonal.

AC Sparta Praha - FK Ústí nad Labem 5:1 (4:0)
Branky: 7. a 67. Mustedanagič, 17. a 44. Lafata, 38. Hybš - 76. Pícha
Sestava SpartyBudinský - Dudl, Penc, Holek, Hybš - Lamina, Havelka, Čermák, Chr. Frýdek - Lafata, Mustedanagič
Sestava Ústí: Tvrdoň – Pícha, Peterka, Zukič (60. Seidl), Leibl – Moulis, Martykán (60. Fábera), Kateřiňák, Jindráček – Miskovič, Pouček (60. Výborný)